Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Změna časování titulků srt, sub pro mkv HDTV filmy

Saint_cz (2)|29.8.2007 17:23
Zdravim, prosim poradte. Potrebuji precasovat titulky srt, prip sub, ktere spoustim zaroven s filmem. Titulky jsou tedy zvlast. U divX normalne pouzivam Subtitle Workshop, ale ten nezobrazuje mkv kontejener. Poradte mi prosim co na to pouzit. Diky
Foolproof (2713)|29.8.2007 18:17
Řešení je dost jednoduché, nainstaluj si HaaliMediasplitter a pojede to i v SubtittleWorkshop.
Saint_cz (2)|29.8.2007 18:59
Díky moc za radu......
Už to běží, jak má....
majko8109 (8)|1.9.2007 14:32
Aj ja som hladal nejaky program,ale pokial to chces casovat podla filmu je to prilis zdlhave.Mkv ma fps skoro vzdy 23 staci si teda stiahnut cesky subtitule tool a otvorit titulky urobene z klasickeho dvd ripu v 23fps a ulozit ako srt a frci to uplne normalne.skusal som to a zatial vsetky filmy na 100%.
Kass1 (14)|17.1.2010 22:25
Zdravím, já mám podobný problém.
Nemám v této oblasti moc zkušeností, ale časoval jsem už spoustu titulků, ale poprvé časuju titulky pro mkv video a jsem bezradný.

Potřebuju načasovat titulky .srt na HDTV video .mkv

Subtittle Workshop mi video sice otevře, ale jede mi jen audio, obraz nevidím.

video jinak přehrávám v WMP, nebo VLC. Oba mi přehrají obraz i zvuk.

Nevím v čem je problém video s titalkami bez problému přehraju, ale v Subtittle Workshop se nezobrazí obraz. Ve všech případech se mi otevřou Haali a DirectVobSub kodeky.
Poradtě mi prosím jak tohle vyřešit. Bez obrazu ty titulky nenačasuji. Budu rád za každý návrh.
mirekv (7169)|20.1.2010 09:06
Tohle už radil nahoře Foolproof, funguje to také s novějším FFDShow, ten musí mít povolený H.264AVC ve video dekodéru, ale to defaultně má.
Kass1 (14)|20.1.2010 14:35
Jasně, ten příspěvek jsem přečetl a pochopil.
Taky jsem to hned zkusil, ale pořád mi to nejde.
Leda by mi jako laikovi někdo poradil jak nastavit spouštění FFDShow místo DirectVobSub
mirekv (7169)|24.1.2010 13:33
Já tím FFDShow myslel video, nikoli titulky, ty co zobrazuje DirectVobSub nepotřebuješ a můžeš si je dole v trayi vypnout, Workshop si generuje své.