Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Ulead VS, zpoždění audio stopy

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Chtěl bych poprosit někoho zkušenějšího o radu, předem informuji, že v práci s videem jsem prakticky laik, ale leccos už jsem pochytil. Zachytil jsem film z televize ve formátu MPEG-2 a chci si jen vystříhat reklamy a uložit v avi formátu. Používám Ulead Video Studio 9, reklamy vystříhám, ale ve výsledném videu se mi zpožďuje audio stopa až o několik vteřin. Při každém střihu se to srovná, ale pak se opět zpožďuje. Nevím, čím to může být. Zkoušel jsem ukládat video v různých formátech, ponechat v MPEG, oddělit audio stopu, ale výsledek je pořád stejný. Netuší někdo, jak by se to dalo spravit? Předem díky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele Don82
    Registrace
    Feb 2007

No, VS9 má celkem problémy a AVI, nicméně mě pomohlo soubor uplně smazat z programu a znovu ho načít do galerie.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Vše jsem vyřešil díky jednomu návodu, který jsem tu na foru našel. Naučil jsem se udělat demux, sestříhat vše v MPEG2Schnitt (mj. posunout to problémový audio) a následně to uložit pomocí UVS do Xvidu. Funguje to výborně, takže už jsem pokročilý laik ))

Podobná témata

1. Výmena audio stopy
    Od Stano_tvf v sekci Editace videa
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-06-2007, 04:49
  2. Dve audio stopy v avi
    Od fredysz v sekci Editace audia
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 01-12-2006, 22:42
  3. 2 audio stopy v AVI
    Od sebista v sekci Kodeky