Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nemůžu dostat obraz z notebooku do CRT TV....FOTKY k dispozici

Basquiat (17)|27.8.2007 12:47
Dobrý den, potřebuji poradit, jak dostat obraz do TV nebo jej korigovat. Propojit moji starou CRT Sony (KV 28FD1E) s notebookem (Prestigio Visconte 1200 s integrovanou grafikou Intel ) jde dvěma způsoby:

1) VGA kabelem - k propojení dojde, obraz je, ale není přes celou TV, rozlišení jen pro TV jsem nenašel. Jaké nastavím rozlišení notebooku, takové je i na TV, ani při jednom není obraz ideálně rozprostřen. Existuje tedy nějaký program (kromě TV Tool, který funguje pouze 15 minut), který by toto řešil a dovolil nastavit na tv ideální rozlišení (PAL). Nebo nějaké jiné řešení?

2) S-Video.....obraz jsem do TV nedostal. Tv nabízí spoustu možností, kterým nerozumím....Nevím, kterej vstup mám zvolit a jak ho nastavit na S-Video.....Blíže fotografie....

Pro lepší představu dodávám fotky.
Popis fotek: 1 - rozlišení na notebooku je 1280 na 800, obraz na TV posunut.
2 - rozlišení 800 na 600, obraz je lépe rozložen, ale kraje jsou prázdné
3 - ovládací panely: nastivit lze pouze rozlišení notebooku, 2 monitor (tv) je přes VGA neaktivní
4, 5, 6 - nastavení integrované grafiky (opět přes VGA)....opět zde nelze nic nastavit
7 - konektory na přední starně CRT TV (vzadu je to samé + něco navíc)
8, 9, 10 - mohu přepínat mezi RGB, AV2,AV3,AV4, PCIN1,PCIN2...u každého módu můžu ještě nastavit 1,2,2S,3,3S,4,4S,TV.....vůbec nechápu k čemu to je.......


Díky za pomoc....
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg
Basquiat (17)|28.8.2007 09:55
....to se nenajde nikdo, kdo by řešil obdobný problém...?