Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pinnacle PCTV Dual Hybrid Pro PCIE

hujer61 (14)|5.8.2007 11:34
Máte někdo tuto kartu a jaké jsou zkušenosti???: Pinnacle PCTV Dual Hybrid Pro PCIe
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10512008L0W7000ECE
Protlak (8)|10.8.2007 15:44
Tuto kartu mám 3 dny doma a jsem hrubě nespokojen... Karta sama o sobě je velice kvalitní kousek HW (hlavně kvůli tuneru), ale dodávaný Pinnacle Media Center se mi za žádnou cenu nepovedlo rozchodit... Aplikace provedla neplatnou operaci a bude ukončena... bla bla bla...

Zkoušel jsem to na 2 PC a na obou stejná chyba. (WinXPpro SP2) Na diskusi na czechcomputer.cz se přišlo na to, že to skutečně dělá SW a ne HW, protože v jiných programech (např. Nero Home) chodí karta bez problému. Proto doufám, že Pinnacle tuto chybu co nejdříve opraví. Za ty prachy co karta stojí jsem čekal něco víc než jenom problémy.... Pokud jste někdo narazil na stejný problém a vyřešil ho tak prosím popište jak... Díky moc
StD (8612)|11.8.2007 10:45
...popište jak...: Mno, nejprve bych se zbavil "obtížného hmyzu" typu Nero Home a dalších zmetků. :-!!!
Protlak (8)|11.8.2007 12:30
[QUOTE=StD;147621]

Na ten současný SW by musel mít vyladěnou mašinu a OS jak lilium, aby to chodilo. :D[/QUOTE]

Mám to na Core2duo E4500, 2 GB RAM, GA-P35-S3 a instaloval jsem to na čistej systém.. a stejně to nejde... někde jsem zjistil, že nejnovější verze pod WinXP nechodí a Pinnacle pracuje na opravě, ale nikdo neví kdy tato verze vyjde... :-(
Protlak (8)|11.8.2007 12:30
[QUOTE=StD;147622]...popište jak...: Mno, nejprve bych se zbavil "obtížného hmyzu" typu Nero Home a dalších zmetků. :-!!![/QUOTE]

dával jsem to na čistej systém ;) a na nový PC s C2D
Alf (888)|11.8.2007 16:59
StD
Zcela jistě máš pravdu. Ale vzhledem k tomu, že analog je pomalu na ústupu, myslím, že plynulý přechod na digital přes hybrid není až takovým prohřeškem. :)

Protlak
Ptal jsem se, jakou máš verzi PCTV. Já mám ten hybrid, který tady StD pohaněl, taky a pokud nainstaluju PCTV z dodaného DVD (verze PCTV PMC 4.23), nemám problém. Jiná je situace, pokud stáhnu aktuální verzi ze stránek Pinnacle (myslím že je to verze 4.9). Tam je to stejné, jako v Tvém případě.
Protlak (8)|12.8.2007 02:10
[QUOTE=Alf;147650]
Ptal jsem se, jakou máš verzi PCTV. Já mám ten hybrid, který tady StD pohaněl, taky a pokud nainstaluju PCTV z dodaného DVD (verze PCTV PMC 4.23), nemám problém. Jiná je situace, pokud stáhnu aktuální verzi ze stránek Pinnacle (myslím že je to verze 4.9). Tam je to stejné, jako v Tvém případě.[/QUOTE]

Dostal jsem k tomu 4.9 :( O 4.23 mi někdo už říkal, ale nikde jsem nenašel download...
StD (8612)|12.8.2007 07:10
Joo?!!, ...a změněné Merity kodeků jsi si po Neru upravil v registru ručně zpět na původní hodnoty???
Protlak (8)|12.8.2007 11:47
[QUOTE=StD;147685]Joo?!!, ...a změněné Merity kodeků jsi si po Neru upravil v registru ručně zpět na původní hodnoty???[/QUOTE]

Nero jsem tam ani nedával.... ;)
petrn0 (1)|19.8.2007 10:23
a funguje ti u toho ovladač??? já ho nemužu rozjet...
Protlak (8)|20.8.2007 11:28
Pinnacle vydalo novou verzi SW - 4.9.2.S touto verzí je již probém vyřešen a tuner funguje bez probému ;)
netije (6)|20.8.2007 13:05
skusali ste niekto wake-up funkcionalitu pri tejto karte? s original verziou softu z CD ako aj s 2.9.0 a 2.9.2 sa mi nepodarilo rozbehat automaticke zapinanie PC.

zelezo sa mi paci, ale menci by sa mohli viac posnazit so softom :-(
sismon (1)|22.8.2007 19:06
Zdravim vsechny sikovny. mam problem u teto karty s dalkovem ovladanim. zkousel jsem uplne vsechno. nejdriv pod XP pak MCE no a nakonec jsem dal visty na 32. karta beha normalne, najde zobrazi ulozi... ale nemuzu se vubec spojit s ovladacem. nema byt nahodou do karty pripojeno jeste nejake napajeni nebo staci jen pripojena na pciE? desku mam Asus p5k-e/wifi. v biosu jsem take zkousel vsechny moznosti. dokonce jsem ji i reklamoval a ted mam vse nove ale stejne nekomunikuje. lidicky pomoc
StD (8612)|23.8.2007 07:33
...a system ten IR sensor vidí? :confused:
sprocha (8)|24.8.2007 10:11
Zdravím, mám stejný problém jako Sismon. Po třech dnech a nocích se mi ji konečně podařilo rozchodit na Win XP, ale dálkový ovladač mi nejede. Předpokládám, že problém je v IrDa senzoru, neboť senzor od SoundBlasteru na dálkový ovladač od TV Tuneru reaguje-problikne v odpověď. Prosím o radu.
StD (8612)|24.8.2007 12:01
No já bych asi jako první "zlikvidoval" ten SoundBlaster... :p

Přes ten sensor musí normálně komunikovat třeba i tiskárna (u mne HP LJ6P), byť mám jiné DO (od analog-PCTV Pro); tak jak to chlapci máte zbastleno v nastavení systemu (Správce zařízení etc.)
sprocha (8)|24.8.2007 14:37
Zdravím, mám SOUND BLASTER AUDIGY 2 PLATINUM eX, tedy ji odpojit a vyzkouset zda bude dálkové ovládání tuneru fungovat?
StD (8612)|24.8.2007 15:13
Creative a Pinnacle se "odjakživa nemívali rádi" (jejich ovladače...) v některých strojích. A jestli tam byla ta ZK v systemu nainstalovaná dřive, mohlo by to zlobit.
sprocha (8)|24.8.2007 15:27
Zdravím, děkuji za radu, tedy zkusit přeinstalovat system a nejprve natáhnout ovladače tuneru a poté zvukovky?
Co potom, když ani toto nepomůže?
hujer61 (14)|24.8.2007 18:22
tak jsem to taky koupil a ovladač nefunguje.Mám taky creative ale SB X-fi.Když jsem měl v compu Leadeka tak dálkač šel.
StD (8612)|24.8.2007 20:17
@sprocha: Ne, ne - to pořadí je správně: ...chipset, grafika, DX, zvukovka, DX, TVtuner, DX a potom ostatní (i případné patche XP apod.). To opakování DirectX je "matka moudrosti" = pro jistotu... :cool:
hujer61 (14)|26.8.2007 18:56
[QUOTE=sprocha;148565]Zdravím, děkuji za radu, tedy zkusit přeinstalovat system a nejprve natáhnout ovladače tuneru a poté zvukovky?
Co potom, když ani toto nepomůže?[/QUOTE]
tak jak pomohlo to,už ti ten dálkač jde?
sprocha (8)|26.8.2007 19:43
Zdravím, teď nad tím sedím, už po třetí přeinstalovávám system a dálkové ovládání ani ťuk, už vážně netuším co s tím. Držel jsem se přesně rady StD a nic...
Zkoušel jsem i minimální instalaci SB, nainstaloval jsem jen drivery pro SB a ovladače k dálkovýmu od SB jsem vůbec do systemu netahal, ani to nepomohlo...
Prostě netuším už co s tím dál.

Pro upřesnění, při prvním přeinstalu systemu jsem natahal do PC veškerý win update, při druhém bez win update, ani jedno nepomohlo.

Poznámka: soft PCTV Center PRO version 4.91 - CD přibaleno v krabici s tunerem mi nejede, po instalaci to vždy hlásí chybu PMCLoader.exe has encountered a problem and need to close. Stáhnul jsem si verzi 4.9.2, ten mi jede, s touto verzí softu jsem prošel veškeré výše zmíněné peripetie a dálkové ovládání nic....
hujer61 (14)|27.8.2007 07:35
[QUOTE=sprocha;148701]Zdravím, teď nad tím sedím, už po třetí přeinstalovávám system a dálkové ovládání ani ťuk, už vážně netuším co s tím. Držel jsem se přesně rady StD a nic...
Zkoušel jsem i minimální instalaci SB, nainstaloval jsem jen drivery pro SB a ovladače k dálkovýmu od SB jsem vůbec do systemu netahal, ani to nepomohlo...
Prostě netuším už co s tím dál.

Pro upřesnění, při prvním přeinstalu systemu jsem natahal do PC veškerý win update, při druhém bez win update, ani jedno nepomohlo.

Poznámka: soft PCTV Center PRO version 4.91 - CD přibaleno v krabici s tunerem mi nejede, po instalaci to vždy hlásí chybu PMCLoader.exe has encountered a problem and need to close. Stáhnul jsem si verzi 4.9.2, ten mi jede, s touto verzí softu jsem prošel veškeré výše zmíněné peripetie a dálkové ovládání nic....[/QUOTE]
Tak to je celkem průser.Mi to ovládaní taky nejde a nejde mi ani nahrávání s probuzením počítače.Prostě ho nezapne...Je tady vůbec někdo komu to dálkové ovládaní funguje a karta běhá tak jak má???
sprocha (8)|27.8.2007 09:02
Zdravím, kartu mám doma týden a už na to nemám nervy, tak ji vracím e-shopu, kde jsem si ji objednal.
Poraďte jakou kartu místo ní.
Díky.
netije (6)|27.8.2007 11:08
[QUOTE=hujer61;148738]Tak to je celkem průser.Mi to ovládaní taky nejde a nejde mi ani nahrávání s probuzením počítače.Prostě ho nezapne...Je tady vůbec někdo komu to dálkové ovládaní funguje a karta běhá tak jak má???[/QUOTE]


1) wakeup vyriesene -> z dovodu nedostatku som mal tuto kartu v dlhom PCIe slote (16x), po poprehadzovani PCIe kariet mi uz roby wake-up. Zda sa, ze PCIe 16x nedavalo karte napajanie pri vypnutom kompe. Co je karta v PCIe 1x, tak sa zda, ze je to v poriadku. Samozrejme mam prepojene PowerOn/Off <--> TV kartu <--> mainboard kablikom, ktory bol v baleni.
2) po spusteni by malo nahravat. Problem. Pinnacle nepouziva svoj soft ako service a tym padom, je nutne sa prihlasit, aby sa soft spustil. Nakoniec som nasiel riesenie. Je popisane na tejto linke:
[CODE]
http://www.geekbb.com.nyud.net:8090/showthread.php?t=494
[/CODE]
nerad nechavam komp bez locknuteho sedenia (asi nie som sam)
3) nasiel som fatalny problem pri automatickom nahravani. ak sa vam uz komp zobudi, prihlasi, zacne nahravat a pritom je session locknute (uzamknute sedenie), komp sa nevypne a to aj napriek tomu ze pri nahravani mate auto-shutdown

ja len tak kratko ;-)

EDIT: dialkove ide. je pravda, nechcelo sa mi vybalovat cidlo a tak pouzivam uz 7-8 rokov stare z mojej uplne prvej tv karty (bola to starucka tv capture 98 od avermedie), div sa svete, tie cidla su stale rovnake. BTW. mas dobre zastrcene cidlo?
hujer61 (14)|27.8.2007 11:41
[QUOTE=netije;148756]1) wakeup vyriesene -> z dovodu nedostatku som mal tuto kartu v dlhom PCIe slote (16x), po poprehadzovani PCIe kariet mi uz roby wake-up. Zda sa, ze PCIe 16x nedavalo karte napajanie pri vypnutom kompe. Co je karta v PCIe 1x, tak sa zda, ze je to v poriadku. Samozrejme mam prepojene PowerOn/Off <--> TV kartu <--> mainboard kablikom, ktory bol v baleni.
2) po spusteni by malo nahravat. Problem. Pinnacle nepouziva svoj soft ako service a tym padom, je nutne sa prihlasit, aby sa soft spustil. Nakoniec som nasiel riesenie. Je popisane na tejto linke:
[CODE]
http://www.geekbb.com.nyud.net:8090/showthread.php?t=494
[/CODE]
nerad nechavam komp bez locknuteho sedenia (asi nie som sam)
3) nasiel som fatalny problem pri automatickom nahravani. ak sa vam uz komp zobudi, prihlasi, zacne nahravat a pritom je session locknute (uzamknute sedenie), komp sa nevypne a to aj napriek tomu ze pri nahravani mate auto-shutdown

ja len tak kratko ;-)

EDIT: dialkove ide. je pravda, nechcelo sa mi vybalovat cidlo a tak pouzivam uz 7-8 rokov stare z mojej uplne prvej tv karty (bola to starucka tv capture 98 od avermedie), div sa svete, tie cidla su stale rovnake. BTW. mas dobre zastrcene cidlo?[/QUOTE]
Tak kartu jsem dneska vrátil.Druhou neměli tak mi vrátili peníze.Dálkač jako takový se jevil dobrý,ale čidlo nebo karta= eror.Na to buzení si myslím není třeba mít propojený přiložený káblík,ten je jenom na zapnutí kompu dál.ovládaním.Probuzení by se mělo dít přes PCI-e sběrnici.Tak jako u ostatních tunerů např.Leadtek-PCI.
hujer61 (14)|27.8.2007 11:56
[QUOTE=sprocha;148745]Zdravím, kartu mám doma týden a už na to nemám nervy, tak ji vracím e-shopu, kde jsem si ji objednal.
Poraďte jakou kartu místo ní.
Díky.[/QUOTE]
No pokud oželíš druhý tuner tak Leadtek WinFast DTV 2000 Hybrid.Je co do kvality obrazu téměř stejná,možná je to subjektivní pocit ale při nahravání se mi zdál ten Pinnacle lepší v obraze,má malinko měně citlivý tuner-digitální než Pinnacle,rychlejší software.Pinnacle má lépe řešenou část tuneru digitál -analog,žádné přepínaní ,naprosto stejná úroveň hlasitosti kanálu analog-digitál.U Leadteku nutno nastavit.Ale kdybych měl v kompu volnou ještě jednu PCI ,tak kvůli druhému tuneru vemu asi druhý Leadtek.Níže píšu že jsem Pinnacle vrátil,kvůli dál.ovladání a nefunčnosti nahrávaní z vyp.compu,kdyby ale měli jinou tak jsem si ji vyzkoušel hned na prodejně a vzal si ji,ikdyž je to drahží karta ,má kvalitní obraz.
sprocha (8)|27.8.2007 12:28
[QUOTE=netije;148756]1) wakeup vyriesene -> z dovodu nedostatku som mal tuto kartu v dlhom PCIe slote (16x), po poprehadzovani PCIe kariet mi uz roby wake-up. Zda sa, ze PCIe 16x nedavalo karte napajanie pri vypnutom kompe. Co je karta v PCIe 1x, tak sa zda, ze je to v poriadku. Samozrejme mam prepojene PowerOn/Off <--> TV kartu <--> mainboard kablikom, ktory bol v baleni.
2) po spusteni by malo nahravat. Problem. Pinnacle nepouziva svoj soft ako service a tym padom, je nutne sa prihlasit, aby sa soft spustil. Nakoniec som nasiel riesenie. Je popisane na tejto linke:
[CODE]
http://www.geekbb.com.nyud.net:8090/showthread.php?t=494
[/CODE]
nerad nechavam komp bez locknuteho sedenia (asi nie som sam)
3) nasiel som fatalny problem pri automatickom nahravani. ak sa vam uz komp zobudi, prihlasi, zacne nahravat a pritom je session locknute (uzamknute sedenie), komp sa nevypne a to aj napriek tomu ze pri nahravani mate auto-shutdown

ja len tak kratko ;-)

EDIT: dialkove ide. je pravda, nechcelo sa mi vybalovat cidlo a tak pouzivam uz 7-8 rokov stare z mojej uplne prvej tv karty (bola to starucka tv capture 98 od avermedie), div sa svete, tie cidla su stale rovnake. BTW. mas dobre zastrcene cidlo?[/QUOTE]

Čidlo jsem překontroloval, je zastrčený dobře, pro jistotu jsem znovu zkontroloval.
Už mě jen napadá, jestli nemůže být to čidlo mrtvý už od výrobce....
netije (6)|27.8.2007 12:32
[QUOTE=sprocha;148770]Už mě jen napadá, jestli nemůže být to čidlo mrtvý už od výrobce....[/QUOTE]

bohuzial, aj to je alternativa...


[QUOTE=hujer61;148760]Tak kartu jsem dneska vrátil.Druhou neměli tak mi vrátili peníze.Dálkač jako takový se jevil dobrý,ale čidlo nebo karta= eror.Na to buzení si myslím není třeba mít propojený přiložený káblík,ten je jenom na zapnutí kompu dál.ovládaním.Probuzení by se mělo dít přes PCI-e sběrnici.Tak jako u ostatních tunerů např.Leadtek-PCI.[/QUOTE]

ja by som ju tiez vratil, ale kupil som ju z velkoskladu (ach jaj). som tajne dufal, ze pinnacle je lepsia spolocnost. no nic, musim sa s tym popasovat. taketo situacie ma vzdy utvrdia, ze lepsie si je priplatit ako koncak v obchode. ale co uz, zivot ide dalej.
Ano, toto dalsi vikend vyskusam, nemal som moc casu, ked som bol doma. bol som rad, ked sa wake-up rozbehol. Uvidime, pokial viem, v biose je vsetko pripravene. Dam vediet, ci to bude fungovat aj bez kabla.
sprocha (8)|27.8.2007 12:33
[QUOTE=hujer61;148761]No pokud oželíš druhý tuner tak Leadtek WinFast DTV 2000 Hybrid.Je co do kvality obrazu téměř stejná,možná je to subjektivní pocit ale při nahravání se mi zdál ten Pinnacle lepší v obraze,má malinko měně citlivý tuner-digitální než Pinnacle,rychlejší software.Pinnacle má lépe řešenou část tuneru digitál -analog,žádné přepínaní ,naprosto stejná úroveň hlasitosti kanálu analog-digitál.U Leadteku nutno nastavit.Ale kdybych měl v kompu volnou ještě jednu PCI ,tak kvůli druhému tuneru vemu asi druhý Leadtek.Níže píšu že jsem Pinnacle vrátil,kvůli dál.ovladání a nefunčnosti nahrávaní z vyp.compu,kdyby ale měli jinou tak jsem si ji vyzkoušel hned na prodejně a vzal si ji,ikdyž je to drahží karta ,má kvalitní obraz.[/QUOTE]

Děkuji za radu, podívám se na ní.
hujer61 (14)|27.8.2007 23:00
[QUOTE=sprocha;148772]Děkuji za radu, podívám se na ní.[/QUOTE]
Ještě jsem našel tuto,to by mohl být zajímavý kousek:AVerTV Duo Hybrid PCI-Express, DVB-T+analog TV
sprocha (8)|28.8.2007 09:12
Zdravím, velice zajímavý kousek, děkuji za tip, myslím, že ji vyzkouším.
hujer61 (14)|28.8.2007 14:34
[QUOTE=netije;148756]1) wakeup vyriesene -> z dovodu nedostatku som mal tuto kartu v dlhom PCIe slote (16x), po poprehadzovani PCIe kariet mi uz roby wake-up. Zda sa, ze PCIe 16x nedavalo karte napajanie pri vypnutom kompe. Co je karta v PCIe 1x, tak sa zda, ze je to v poriadku. Samozrejme mam prepojene PowerOn/Off <--> TV kartu <--> mainboard kablikom, ktory bol v baleni.
2) po spusteni by malo nahravat. Problem. Pinnacle nepouziva svoj soft ako service a tym padom, je nutne sa prihlasit, aby sa soft spustil. Nakoniec som nasiel riesenie. Je popisane na tejto linke:
[CODE]
http://www.geekbb.com.nyud.net:8090/showthread.php?t=494
[/CODE]
nerad nechavam komp bez locknuteho sedenia (asi nie som sam)
3) nasiel som fatalny problem pri automatickom nahravani. ak sa vam uz komp zobudi, prihlasi, zacne nahravat a pritom je session locknute (uzamknute sedenie), komp sa nevypne a to aj napriek tomu ze pri nahravani mate auto-shutdown

ja len tak kratko ;-)

EDIT: dialkove ide. je pravda, nechcelo sa mi vybalovat cidlo a tak pouzivam uz 7-8 rokov stare z mojej uplne prvej tv karty (bola to starucka tv capture 98 od avermedie), div sa svete, tie cidla su stale rovnake. BTW. mas dobre zastrcene cidlo?[/QUOTE]
Dle vyjádření technické podpory: "PC v hybernaci nedokáže nahrávat, je to známý problém a dá se říci vlastnost, takže zákazníkům doporučujeme zakázat možnost spánku PC."Tolik tech.podpora.Pokud by to byla pravda je to podvod na zakázníka a každý prodejce by měl na tuto skutečnost upozornit.
Rovano (3)|6.9.2007 18:49
Tuto kartu vlastníme již rok. V té době nebyla jediná recenze, takže jsme udělali krok do neznáma. Spoléhali jsme na "značku". Ovšem jako mnohé jiné nám 100% chodila jen se SW někoho jiného. Předem chci upozornit, že Media Center je jiná aplikace nežli TV Center. Media Centr je mnohem náročnější a většá moloch. K dostání na webech je ve verzi 4.11. My měli na CD verzi 4.23. Tu jsem našel jen na webech v Americe, ale ne určenu pro naši kartu. S CD verzí jsme fungovali skoro rok s různými problémy. Pády aplikace, špatné třídění kanálů, špatná kvalita analog obrazu, špatný zvuk. Ten analog jsem prosím zkoušel i odrušit pomocí různých členů. Co se týče zvuku, máme zdroj Fortron. Je pravda, že připojit jen drát zem nebo drát anténu jsem nezkoušel. Nyní jsme přešli(konečně začal Pinnacle podporovat naši kartu) na Tv Center 4.9.2. Nemáme to ještě zcela otestováno. Avšak se nám stává, že na DVB-T vždy jedna stanice je otočena vzhůru nohama a zároveň i zrcadlově. Kodeky máme instalovány jen FFDShow. Jeho odstranění nepomohlo. Kdyby někdo věděl co s tím... dejte vědět.

A... kam připojit na kartě kablík pro probouzení PC? Máme desku Gigabyte P965-S3. Nedal by někdo foto nebo podrobný popis, kde by se dali najít piny pro připojení i na jiné desce? Četba manuálu nepomohla. Zda-li to deska vůbec podporuje.
hujer61 (14)|7.9.2007 17:32
[QUOTE=Rovano;149705]Tuto kartu vlastníme již rok. V té době nebyla jediná recenze, takže jsme udělali krok do neznáma. Spoléhali jsme na "značku". Ovšem jako mnohé jiné nám 100% chodila jen se SW někoho jiného. Předem chci upozornit, že Media Center je jiná aplikace nežli TV Center. Media Centr je mnohem náročnější a většá moloch. K dostání na webech je ve verzi 4.11. My měli na CD verzi 4.23. Tu jsem našel jen na webech v Americe, ale ne určenu pro naši kartu. S CD verzí jsme fungovali skoro rok s různými problémy. Pády aplikace, špatné třídění kanálů, špatná kvalita analog obrazu, špatný zvuk. Ten analog jsem prosím zkoušel i odrušit pomocí různých členů. Co se týče zvuku, máme zdroj Fortron. Je pravda, že připojit jen drát zem nebo drát anténu jsem nezkoušel. Nyní jsme přešli(konečně začal Pinnacle podporovat naši kartu) na Tv Center 4.9.2. Nemáme to ještě zcela otestováno. Avšak se nám stává, že na DVB-T vždy jedna stanice je otočena vzhůru nohama a zároveň i zrcadlově. Kodeky máme instalovány jen FFDShow. Jeho odstranění nepomohlo. Kdyby někdo věděl co s tím... dejte vědět.

A... kam připojit na kartě kablík pro probouzení PC? Máme desku Gigabyte P965-S3. Nedal by někdo foto nebo podrobný popis, kde by se dali najít piny pro připojení i na jiné desce? Četba manuálu nepomohla. Zda-li to deska vůbec podporuje.[/QUOTE]
no pokud vlastníš opravdu :Pinnacle PCTV Dual Hybrid Pro PCI-e,tak na kartě máš dvakrát dva piny.Do jednoho dáš káblík který máš připojený do základní desky ,označení SWpower,do druhého káblík který jsi měl přibalený ke kartě a druhý konec dáš tam odkud jsi vytáhnul káblík ze zak.desky.Jinak jak popisuješ špatnou kvalitu obrazu a zvuku,i řazení kanálu,tak to bylo u mne naprosto v pořádku a ve výborné kvalitě.revizi karty jsem měl 1.4.1.
Alf (888)|7.9.2007 19:15
Viz příloha.
3010ix.gif
otoruzicka (10)|18.9.2007 20:05
Mam uvedenou kartu asi rok. A asi jsem jeden z mala, ktery nema velke problemy. Mam ji v HTPC ve Viste Premium v aplikaci MCE, vse jede na DVB-T jak ma: stiha v pohode nahravat 2 kanaly, probouzeni (i bez propojeni kablikem z desky).
Ale neni to uplne dokonale:
- v MCE mi nejde teletext. Je to normalni?
nOvYl (1)|9.10.2007 16:56
[QUOTE=hujer61;148577]tak jsem to taky koupil a ovladač nefunguje.Mám taky creative ale SB X-fi.Když jsem měl v compu Leadeka tak dálkač šel.[/QUOTE]


mne to dela to same, a odpoved od lokalni podpory je ze pokud mam toto DO a revizi karty 1.4A1 tak je to spatne a fungovat to nebude, DO jsem jim minuly tyden poslal na vymenu, ted cekam co mi poslou nazpet.
Bároš (13)|18.10.2007 11:42
Pinnacle PCTV7010iX
http://www.pinnaclesys.com/images/PinnaclePCTV7010iX.pdf

ma nekdo zkusenosti s touhle kartou?

Dual Analog + DVB-T + DVB-S
Two FM, DVB-T, analog TV, and two DVB-S recievers. Chips used: Philips SAA7162, Philips TDA8275A, Zarlink ZL10313 (for DVB-S)

http://www.chcikoupit.cz/eshop.php?ID=search&ID2=27bad9d134c47c37ed5a53954&kat=1-3-0-0&ser=0&search=&l=&idz=1845

za tuhle cenu by to moh bejt dobrej kup
StD (8612)|18.10.2007 11:57
Ta cena je (na 4 tunery) nějak podezřele nízká a ten dodavatel také... Aby to vůbec bylo pro Evropu.
Jinak koukám, že si budu "na hraní" muset taky pořídit nějaký MoBo s PCI-E.

P.S. Podívej se, kolik chce oficiální zástupce Pinnaclu pro ČR za hybrida 3010iX (bez DVB-S)
http://www.exac.cz/Pinnacle/index.php?exe=5
Není ti to divné?!
Bároš (13)|18.10.2007 12:22
Dodavatel je GIGA-PC-BAZAR, karta je asi pouzita.

Co jsem o ni hledal nejaky informace na netu, tak bylo vsechno v nemcine, u nas se zrejme neprodavala.

Uz mam od tyhle firmy Terratec Cinergy 2400i DT za 690 Kc, prodavali to jako holou kartu jen v pytliku, ale byla uplne nova, tohle bude asi stejnej pripad.
StD (8612)|18.10.2007 12:34
Mno, já bych "po ní skočil" hned už jen pro to DVB-S, leč nemám PCI-E a blíží se kvapem technická prohlídka auta :-((( , takže mám po vtákách... :mad:
StD (8612)|26.10.2007 10:31
@Bároš: Tak co? Koupils si jí? Pokud ano, dej sem vědět...
Bároš (13)|26.10.2007 12:53
2 StD: Bohuzel momentalne nemam penize, snad za mesic....
StD (8612)|26.10.2007 13:35
Tak to tě možná ještě předběhnu... ale musím si kvůli tomu postavit nový stroj (s PCI-E). :-E
StD (8612)|9.11.2007 14:54
:(( Tak jsem to dnes objednal... :)

Edit: 141107 - ...tak je všechno jinak. Nabízejí něco, co ani nemají skladem... :(( :((
Bároš (13)|19.11.2007 16:28
A jsou vubec schopni to dodat?

Chystam se objednat a jestli nebude, tak by me to nastvalo.
StD (8612)|20.11.2007 07:27
Jak to tak vypadá, tak zřejmě [COLOR="DarkRed"]NE[/COLOR]. Už mám objednáno druhý týden a ticho po pěšině - a to mi prodejce telefonicky slíbil, že zavolá ihned jak dojde na sklad (někde ve Vestci)... :((
Bároš (13)|23.11.2007 10:02
Karta uz uplne zmizela z jejich eshopu, takze z toho asi nic nebude. :-(