Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pomůže mi někdo s Pinnaclem 11 ???

sorboni (4)|20.8.2007 15:17
Ahoj, jsem zoufalá a opravdu nevím co už dělat :( Už několik let pracuji ss pinnaclem 9 a je skvělý.Zachytávám na něm různé oslavy,dovolený atd..jenže přítel si koupil novou kameru a tady je problém. Z kamery video vytváří MOOV a můj pinnacl chce avi..takže sem si pořídila pinnalce 11 a ejhle funguje to :) Vše je vypracováno a připraveno k exportaci videa..tedy vypláení..jenže už dva dny se pokouším přijít na to jak to vypálit.prostě to nejde.BuĎ se to sekne nebo nekomunikuj.Neporadíte mi někdo??Prosím moc,budu vděčná za jakoukoli reakci.Popřípadě moje icq je 223-973-905 , ale sem i zde.Ahojky
jojto (865)|20.8.2007 15:37
S Pinnacle sice nerobim vobec, ale zachytil som nieco o patchy 11.1 a vyrieseniu problemov pri napalovani ( http://www.pinnaclesys.com/PublicSite/uk/Products/Consumer+Products/Home+Video/Studio+Family/Studio+11+Support/Download+Area/Drivers+-+Updates?mode=documents ) a tiez pomohla nova ver. wnaspi32 ( http://www.nero.com/nero7/enu/WNASPI32.DLL.html), ale to by si musel mat nainstalovane Nero.

P.S. A export ako DV alebo DVD-video Ti ide?
sorboni (4)|20.8.2007 16:33
No vždycky zadám dvd, vytvořit vypánení na disk..pak to načítá, rendrruje a sekne se to,alebo to ukáže že se nezdařilo.S pinnaclem 9 sem byla vždy spokojená,ale tohle mě vážně štve :( Kdyby sme neměli tu novou kameru co jde jen v pinnaclu 11 tak to nechám být..Díky za pomoc
jojto (865)|20.8.2007 16:47
Nepochopil som ci ti to robi uz pri renderingu alebo pri vypalovani (ked vlozis medium a zacne zapisovat). Ak pri renderingu, tak najskvor pojde o inter. chybu Pinnacle, alebo problem s instalaciou, prip. windowsami. V tom druhom pripade zvol export do suboru (AVI DV (nutne pouzit dalsi enkoder), alebo priamo do DVD-video (vob)) a napal v nejakom inom programe (Nero, Ashampoo, CDBurnerXP Pro...)
sorboni (4)|20.8.2007 17:31
Vyčetla sem na netu že tohle to pinnacle 11 dělává, že sou problémy při vypalování..
Měli jsme chybu v instalaci,nešlo nám nějaké nastavení,ale pak přítel stáhl opravný soubor a ten chyby pinnaclu opravil. TeĎ máme problém s vypálením dvd toho filmu.Já nevim,ale pokud neděláš v pinnaclu tak nebudeš vědět oč jde..vždy to vyrendruje ale už nevypálí.Zkusím se asi zeptat v nějaké prodejně.Děkuji zatim
BOBA (590)|20.8.2007 20:28
[QUOTE=sorboni;148261]Vyčetla sem na netu že tohle to pinnacle 11 dělává, že sou problémy při vypalování..
Měli jsme chybu v instalaci,nešlo nám nějaké nastavení,ale pak přítel stáhl opravný soubor a ten chyby pinnaclu opravil. TeĎ máme problém s vypálením dvd toho filmu.Já nevim,ale pokud neděláš v pinnaclu tak nebudeš vědět oč jde..vždy to vyrendruje ale už nevypálí.Zkusím se asi zeptat v nějaké prodejně.Děkuji zatim[/QUOTE]

Dělával jsem v PS 7,8,9,9+ . Co se týče tohoto programu, tak si projekt ulož a vypaluj ho třeba i v Neru, ale ne v Pinnaclu.