Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WinFast PVR2 - zatuhnutí PC

PetrL75 (3)|19.8.2007 13:48
Po nové instalaci Windows XP prof. mi počítač tuhne s WinFast PVR2. Zatuhnutí počítače je např. vždy 5s po ukončení programu s použitím DTV Dongle. Zkoušel jsem různé verze WinFast PVR2.
Na nově instalovaném systému mám všechny záplaty, IE7, Windows Media Player 11, Direcx ze srpna. Ovladače na grafickou kartu jsem zkoušel různé.
Mám Základní desku ASUS K8N, grafickou kartu ASUS 7600GS, Athlon 64 3000+, TV tuner do PCI Leadtek WinFast 2000XP expert, digitální tuner do USB DTV Dongle.
Ivo Mašek (10205)|19.8.2007 14:40
Od servisních techniků mám info, že většina ASUS motherboardů nemá (paradoxně) rádo ASUS grafárny. Nemám to ze své hlavy, ale od lidí, kteří se tím zabývají. Zkusil bych dát technicky stejnou grafárnu, ale ne ASUS. Výsledek ti ale nemohu zaručit.
[QUOTE]TV tuner do PCI Leadtek WinFast 2000XP expert, digitální tuner do USB DTV Dongle.[/QUOTE]
Pokud i pro Experta používáš PVR_2, neměl by to být problém - teoreticky.
PetrL75 (3)|20.8.2007 09:43
Je ale zajímavé, že na stejné konfiguraci mi to běhalo bez problémů, dokud jsem neinstaloval znovu Windows. Možná to zapříčinila nějaká aktualizace, ale to asi teď již nezjistím.