Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nefunkční Analog u Leadtek WinFast DTV2000H

filhouse (16)|14.8.2007 12:38
Předem zdrávím

Poctivě, doufám že dobře, jsem hledal můj problém ale nenašel.

Včera jsem si koupil Leadtek WinFast DTV2000H, instalace ovladačů a PVR2 byla v pohodě.

Ale v nastavení kde se zadává Stát, město atd: Nemám možnost výběru anténá. Nic mi to ani nenajde, už jsem zoufalý. Jen tak jsem zkusil program DScaler a ten mi programy našel ale nešel zvuk, Kablík se zvukovkou a kartou mám propojen a nastavení zvuku jsem taky prolezl. Spíše mi jde ale o to, proč nejde nastavit v PVR2 ten analog.
PetrL75 (3)|20.8.2007 16:07
Sice tu kartu nemám, ale mám WinFast TV 2000XpP expert + DTV Dongle. Pokud chci ladit analog, tak musím napřed přepnout vstup na analog. Při ladění digitálního vysílání musím mít přepnut vstup na DTV. Přepínání je pomocí klávesy "V" v režimu sledování, v konfiguraci se to nedá přepínat.
Pitomec (10211)|20.8.2007 17:07
[quote=filhouse;147857]Předem zdrávím

Poctivě, doufám že dobře, jsem hledal můj problém ale nenašel.

Včera jsem si koupil Leadtek WinFast DTV2000H, instalace ovladačů a PVR2 byla v pohodě.

Ale v nastavení kde se zadává Stát, město atd: Nemám možnost výběru anténá. Nic mi to ani nenajde, už jsem zoufalý. Jen tak jsem zkusil program DScaler a ten mi programy našel ale nešel zvuk, Kablík se zvukovkou a kartou mám propojen a nastavení zvuku jsem taky prolezl. Spíše mi jde ale o to, proč nejde nastavit v PVR2 ten analog.[/quote]
Přepnout na analogový vstup z antény a viz obr. níže. Co se týká toho zvuku, tak nemáš náhodou zvukovku Realtec?

filhouse (16)|26.8.2007 21:39
Mě tam právě ten analog najde ani přepnout. Teď frčim na PRV, ten mi to najde, ale nahravaný klip jde beze zvuku,a ani v nastavení neni množnost nastavit hlasitost nahrávání, ten jezdec tam chybí. Jinak jo, mám Realteca, Mám desku: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=30945
hujer61 (14)|27.8.2007 07:28
[QUOTE=filhouse;148722]Mě tam právě ten analog najde ani přepnout. Teď frčim na PRV, ten mi to najde, ale nahravaný klip jde beze zvuku,a ani v nastavení neni množnost nastavit hlasitost nahrávání, ten jezdec tam chybí. Jinak jo, mám Realteca, Mám desku: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=30945[/QUOTE]
Podívej se jakou máš verze ovladačů tunerů.Měl jsem taky problém s analogem a po kombinaci:4.0.112.3221-analog,4.0.112.3218-digitál,jede vše bez problému.
filhouse (16)|27.8.2007 10:07
Mám 4.0.112.3218 na všechno, díky za tip, vyzkouším.

Edit: TAk nic, pořád stejné
weber235 (47)|30.8.2007 14:29
Tak kartu jsem šoupnul do PC, nahrál ovladače a WinFast PVR2. Ve WinFastu PVR2 2.0.2.25 jsem nastavil Czech a nechal naladit (Adaptive channel scanning) mini UPC z kabelu naladil přesně bez nutnosti jemného doladění (CTRL +/-). Vše OK i se zvukem v nahrávce. Akorát jsem musel nastavit ten zvuk, tzn.
Kontrolní linka pro nahrávání - pokud máte propojeno kablíkem :Zvukový disk CD.
Bez instalace FM jsem to měl za 20 min. - s verzí xxx.25 žádné problémy, až na posuvník zvuku (zatím nejde). Naladěné programy si jednoduchým přetažením myší srovnáte jak potřebujete. Přepínání analog/digital - tlačítko pod tlačítkem vypnutí (vlevo dole).
Kvalita obrazu v porovnání s dital. satelitem je o dost horší.