Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Referát o digitálních kamerách

mouty (690)|18.10.2004 14:27
Pánové potrebuju udelat do informatiky referat o digitalnich kamerach ale nikde na zadnych www to neni napsany jako pro lajka... Ma to byt trosku do hloubky i trosku odbornosti ale ne prehnane... Vývyvoj,druhy,typy,ceny,dostupnost, atd...

Nevíte o nějakých odkazech ze kterých by se to dalo sesmolit ? Nebo kdyby to bylo už hotové :-I :-E . Děkuji
mirekv (7169)|18.10.2004 14:57
[quote=mouty]Pánové potrebuju udelat do informatiky referat o digitalnich kamerach ale nikde na zadnych www to neni napsany jako pro lajka... Ma to byt trosku do hloubky i trosku odbornosti ale ne prehnane... Vývyvoj,druhy,typy,ceny,dostupnost, atd...

Nevíte o nějakých odkazech ze kterých by se to dalo sesmolit ? Nebo kdyby to bylo už hotové :-I :-E . Děkuji[/quote]To máš jako první pracovní úkol? No nazdar! :OO
mouty (690)|18.10.2004 15:06
No tos mě moc nepomohl :-(( .Někdo další ? s něčím lepším ??
mirekv (7169)|18.10.2004 15:25
nic
mirekv (7169)|18.10.2004 15:27
[quote=mouty]No tos mě moc nepomohl :-(( .Někdo další ? s něčím lepším ??[/quote]Nepomohl, ale povzbudil! :-D Nevím, to víš, že bych ti pomohl.
clee (6592)|18.10.2004 15:40
pockej na pitomce s krtkem, ja sice taky neco vim, ale moje vysvetlovaci schopnosti sou pod bodem mrazu :-)
Pitomec (10211)|18.10.2004 16:27
mouty: Zkus to na http://www.jukon.cz nebo http://www.videokamery.cz - ale jestli ti to někdo z těch majitelů firem (t.j. firmy Jukon nebo Videokamery-Jelínek) poskytne zadarmo, to netuším...
MMates (11)|19.10.2004 03:59
No, jestli se chces nechat vyhodit, tak opisuj od Jelinka :-R 9-)
DUsoft (181)|19.10.2004 11:18
Taky si myslím, že bys do toho měl vložit svojí invenci a ne opisovat. To nemá žádný význam pro tebe ani pro ostatní. Až to napíšeš, rádi si to přečteme. Tak dej vědět.
mouty (690)|19.10.2004 11:53
tady mě zas někdo nepochopil. Já chci stránky o vývoji hystorii a trendech digitálních videokamer. Je to referát pro střední školu do výpočetky ne žádná diplomka (tu už mám za sebou). Jen bych chtěl poradit nějakej dobrej web ze kterýho by se to dalo sesmolit !!!

MMates - žádnýho jelínka neznám.
ViKinG (793)|19.10.2004 12:06
mouty: tvoje původní tvorba bude mít nejméně 2 rozměry. 1) objevitelsko - technologický a 2) humorně - jazykovědný. A o to bys nás chtěl ochudit???? :-) Styď se! :-E :BB:
ale abys neřekl... http://andrea.feld.cvut.cz/chat/kun/skola/36nm/referat.htm
něco z toho by se použít dalo
mouty (690)|19.10.2004 12:23
Viking - dík něco takového hledám ale ne o ukládání do různých formátů ale o kamerach jako takových. Nicméně odkazy na konci strany se asi budou hodit.
P.S. 1. vyhledávání a zpracování z netu je u mě zásadně ctrl+c ctrl+v takže humornějazykovědná složka padá
P.S.2 není to pro mě takže opět jazykovohumorná složka padá.
P.S.3 pokud chceš vidět moji diplomovou práci o ADSL tak za simbolický poplatek 1000,- ti ji můžu zaslat na dobírku... :-E :BB:
ViKinG (793)|19.10.2004 12:48
mouty: děkuji za laskavou nabídku ale nevyužiji ji. Čtení tvé diplomky by nemusela vydržet má bránice. A pokud prošla několikakolovým chybyodstraňujícím procesem zkazil by sis pracně vybudovanou pověst :-) . Takže, ačkoliv je cena velmi lákavá, děkuji nechci. :-E
mirekv (7169)|19.10.2004 12:57
[quote=ViKinG]mouty: děkuji za laskavou nabídku ale nevyužiji ji. Čtení tvé diplomky by nemusela vydržet má bránice. [/quote] :-E :-E :-E :-E :-E
millos (111)|19.10.2004 20:49
podle toho, jak jsou tato "dila" tvorena, se obavam, ze vice je ohrozen zaludek...
DUsoft (181)|19.10.2004 23:50
No ... jestli psal tu diplomku Ctrl+C / CtrlV, tak tam snad tolik pravopisnych chyb nasekat nemohl (i když - ještě jsou spojky, zájmena a možná i citoslovce). Ale je jasně vidět, že když opisuješ, tak se nenaučíš ani mateřský jazyk. :-k
mouty (690)|20.10.2004 10:57
Dusoft - fuck you.Na co tady zvracíš? To že sem píšu s chybama ještě neznamená že sem propadal z češtiny. Na diplomku jsem dostal 1 tak si nemyslím že bych byl nějakej patlal co neumí nic sesmolit. Kdybys místo blbýho kecání radši napsal nějakej dobrej link tak bych ti byl vděčnější. Pomlouvat umí každej - nadhod sem cos vytvořil ty ??? 9-) nebo se tím radši nechlubíš ?? To mám nejradši zakomplexovaný češtináře :-k . Věnuj se slovíčkaření místo toho abys poradil... 9-) Machyrku
ViKinG (793)|20.10.2004 11:18
mouty: neblbni, DUsoft má někdy příspěvky na hranici literárních děl (svým rozsahem i obsahem) a jeho znalosti z oboru "kamerování" jsou značné, mohu-li to tak já, jako laik posoudit. Radši napiš jestli jsi něco spáchal... a bylo to pro koho vlastně???
mouty (690)|20.10.2004 11:31
Viking at si piše co chce at jsou znalosti jaké chcou - nemusí se povyšovat. Já se do něj nenavážel tak at se nenaváží on do mě. Jestli mu jde o to aby tady každý psal spisovně a bez chyb at si jde na forum českýjazyk.cz (se klidně přiznám že tady na chyby kašlu - to o mě každý ví). To ještě ale neznamená že neumím češtinu.

Nenapsal mě ani jeden link ani se mě nesnažil poradit - když nevím tak blbě nekecám a nesnažím se druhýho strapnit. To není čeština to je etika a slušný chování.

Jo něco jsem sesmolil bylo to do výpočetky do 2 ročníku na střední pro známého.
mirekv (7169)|20.10.2004 11:39
[quote=mouty]Viking at si piše co chce at jsou znalosti jaké chcou - nemusí se povyšovat. Já se do něj nenavážel tak at se nenaváží on do mě. Jestli mu jde o to aby tady každý psal spisovně a bez chyb at si jde na forum českýjazyk.cz (se klidně přiznám že tady na chyby kašlu - to o mě každý ví). To ještě ale neznamená že neumím češtinu.

Nenapsal mě ani jeden link ani se mě nesnažil poradit - když nevím tak blbě nekecám a nesnažím se druhýho strapnit. To není čeština to je etika a slušný chování.

Jo něco jsem sesmolil bylo to do výpočetky do 2 ročníku na střední pro známého.[/quote]Člověče, na to že seš naštvanej, jediná chyba s/ztrapnit je slušný výkon. Tak se nezlob! :-) :-) :-) :-) :-)
mouty (690)|20.10.2004 11:43
mirekv Ty mě vždycky dokážeš rozesmát ty šťourale :-E
mirekv (7169)|20.10.2004 11:46
[quote=mouty]mirekv Ty mě vždycky dokážeš rozesmát ty šťourale :-E[/quote] :-D
DUsoft (181)|20.10.2004 12:30
http://www.shortcourses.com/video/index.htm

Ale tady ti nepůjde Ctrl+C / Ctrl+V. A zklidni hormon, nikdo nemá povinnost dát ti link když si vzpomeneš. Co tady brečíš, už jsi to mohl mít hotový.
mirekv (7169)|20.10.2004 12:36
[quote=DUsoft]http://www.shortcourses.com/video/index.htm

Ale tady ti nepůjde Ctrl+C / Ctrl+V. A zklidni hormon, nikdo nemá povinnost dát ti link když si vzpomeneš. Co tady brečíš, už jsi to mohl mít hotový.[/quote]A máš to! :-D
mouty (690)|20.10.2004 12:53
Dusoft - o jak si mocný. Už to mám dávno hotový. Jen jsem chtěl poradit dobrý stránky - sem chtěl po tobě tak moc? Klidně přiznám, že o téhle problematice moc nevím. Možná nejsem takovej machr jak ty ale když vím tak poradím. Nikdo po tobě nechtěl abys daval linky když nechceš tak nepřispívej (a v duchu si můžeš říkat jak moc seš dobrej když to víš a ostatní ne)
DUsoft (181)|20.10.2004 21:50
Drahý mouty: Ten odkaz mi našel Google 2 minuty před tím, než jsem ti ho tam dal. Opravdu se ti omlouvám, že jsem neměl okamžitě žádný link po ruce, abych ti mohl pomoci ve tvém úsilí. Mrzí mě to a budu si to dlouho vyčítat. Omlouvám se ti i za mé výčitky ohledně nezvládnuté gramatiky českého jazyka, neboť jsem si bláhově myslel, že to nemůže být překlep, když "y" a "i" jsou na klávesnici tak daleko.

Takže pokud je to možné, přijmi mojí pokornou omluvu a potom si polib prdel.
clee (6592)|20.10.2004 22:03
:-E
mirekv (7169)|20.10.2004 22:23
[quote=DUsoft]Drahý mouty: Ten odkaz mi našel Google 2 minuty před tím, než jsem ti ho tam dal. Opravdu se ti omlouvám, že jsem neměl okamžitě žádný link po ruce, abych ti mohl pomoci ve tvém úsilí. Mrzí mě to a budu si to dlouho vyčítat. Omlouvám se ti i za mé výčitky ohledně nezvládnuté gramatiky českého jazyka, neboť jsem si bláhově myslel, že to nemůže být překlep, když "y" a "i" jsou na klávesnici tak daleko.

Takže pokud je to možné, přijmi mojí pokornou omluvu a potom si polib prdel.[/quote]Ale kluci no tak! Štve mě, že ste oba dobří a místo abyste si pomohli, tak toto. :-( .
mouty (690)|20.10.2004 23:22
DUsoft - promin že jsem tento dotaz založil. Nejsem tak inteligentní abych dokázal použit googla (myslel jsem že někdo kdo se tím zabívá zná lepší linky z hlavy než abych to musel hledat v angličtině). Promin bylo to troufalé si myslet že profíci zadarmo poradí. Ještě se omlouvám za to že jsem se nenaučil pořádně pravopis, vyrůstal jsem totiž v jeskyní kde nikdo pravopis neumí. Připomínáš mě šprta co má na vysvědčení samé jedničky a při písemce nikomu neporadí. . S tímto mě napadá otázka - byl si v mládí hodně oblíbený ???
DUsoft (181)|21.10.2004 09:24
Ano.