Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problem s DVDShrinkem

Hrk (9)|11.8.2007 02:03
Mam DVD ktere ma 7Gb a ci ho dat na 1 DVD ale kdyz to delam jako vzdy se shrinkem tak mi to napise tohle.


Poradil by mi nekdo co s tim pripadne nejaky jiny program dekuji
Pitomec (10211)|11.8.2007 07:42
Radši napiš co to je za DVD. Jinak opravit by to mělo jít v IfoEditu.
leo (345)|11.8.2007 07:57
Ripni to nejprve na disk pomocí DVDFab HD Decrypteru ( http://www.dvdfab.com/free.htm ). A až pak to načti Shrinkem z disku, mohlo by to pomoci. Asi se jedná o nový typ "ochrany", který spočívá v nedodržení specifikace struktury DVD, DVDFab HD Decrypter by to mohl opravit.
StD (8612)|11.8.2007 11:03
Chichichi: [COLOR="DarkRed"]Invalid DVD Structure[/COLOR]... A vy tam pod tou pěknou hláškou nějakou strukturu vidíte? :-E Co to vlastně ten Shrink otevřel?!
Jinak jak dí Pitomec. Dej info o tom, co jsi zplodil a pak možno radit kde je možná chyba. O copyrightovaném materiálu se zde bavit nebudem.

P.S. Právě jsem si zaarchivoval materiál 7,4 GB (02:14:48.07) vlastnoručně zautorisovaný a Shrink nijak neprotestoval, byť mu to trvalo na Max.Sharpness 1 hod. a 56 minut.
BOBA (590)|11.8.2007 12:17
Hrk: zkus to otevřít v Re-author
Hrk (9)|11.8.2007 14:59
Tak sem zkusil DVDFab HD Decrypter a pokud zvolim cely disk DVD9 vyberu cesty a chci dat start tak to naprosto nic neudela :-( Ale pokud dam hlavni film tak se to prevede jenomze ja chci zachovat menu.
Hrk (9)|11.8.2007 16:30


Tohle mi to udela kdyz dam vlastni.
Pitomec (10211)|12.8.2007 10:03
Tak dozvíme se co to je za film nebo ne? :rolleyes:
Hrk (9)|12.8.2007 18:29
Je to Velky flam z Levnych knih.

Tu je struktura z VobBlankru


A tu je chyba co to vyhodilo kdyz sem to zkusil v Ideal DVD Copy
stayman (12393)|12.8.2007 20:10
Skus nove AnyDVD.
StD (8612)|13.8.2007 07:32
Dyk to má jasně vidět co je špatně v tom obrázku: Chybu mu to hlásí u VTS_05_1.vob, který je podle té tabulky NTSCmaterál, přičemž vše ostatní je PAL. Se spíš divím, v kterém krámu to kdo mastroval... Mě by tedy Scenarist použití PAL+NTSC v jednom projektu neumožnil a vyhodil by chybu hned. 9-)

...a [COLOR="DarkRed"]La Grande Vadrouille[/COLOR] už mám uděláno v PALu dávno, ovšem z jiného legálního zdroje..
Lar (115)|13.8.2007 09:41
To nejde ten VOB vymazat,stejně v něm asi nic není podle velikosti ....
Hrk (9)|13.8.2007 11:46
No a da se s tim neco delat???
StD (8612)|13.8.2007 11:59
Dá, ale takovou radu ti tady nikdo nedá, neb' by se vystavoval riziku trestního postihu podle (kocourkovského) zákona. Stačí, že tak činíš už ty. :-E
leo (345)|13.8.2007 19:38
Ale pokud to DVD není chráněno a má jen zmršenou strukturu, je jeho ripnutí je právně v pořádku. Asi by těžko někdo hledal v dodrbaném masteringu ochranu, je to spíše neschopnost zajistit (a zaplatit) kvalitní odborníky.
Hrk (9)|14.8.2007 09:23
[QUOTE=Lar;147766]To nejde ten VOB vymazat,stejně v něm asi nic není podle velikosti ....[/QUOTE]

No ale jakym zpusobem ho vymazat ve VobBlankru nema v sobe vubec nic je prazdny.

Pokud to DVD chci nacist vPgcEdit v 8.4 tak mi to vyhodi tohle:
1)
2)
3)
stayman (12393)|15.8.2007 07:49
Ak sa ti to DVD podarilo dat na disk (AnyDVD, alebo s DVDFabDecyrpterom), potom staci uplne odstranit VTS 5, kde je ten "nulovy" NTSC VOB v PgcEdite -> zalozka hore "DVD" -> "Delete last VTS in DVD", ovsem ak je to VTS s tym piatym VOBom posledne. Ak nie, musis si tie VTS remapnut, ta funkcia je tiez v tej istej zalozke "DVD" -> "remap titleset" a teda staci to, co potrebujes deletnut, dat tymto sposobom na koniec struktury DVD. Tento proces je bezpecny, PgcEdit automaticky premenuje vsetky zavislosti a podmienky podla noveho poradia VTS.

Po vymazani toho posledneho VTS este musis skontrolovat v zalozke "info" -> "find jumps to nowhere" ci ti neostali navigacie v programovej strukture v ostatnych PGC. Ak ich teda tam mas, musis ich odstranit. Pouzivaj najnovsi PgcEdit, vie pracovat poloautomaticky, vie odstranit aj "mrtve" navigacie v strukture ("info" -> "Calls cross references", teda takto ich uvidis, ktore navigacie su nefunkcne a "DVD" -> "delete uncaled PGC" takto ich automaticky odstranis, ale tu pozor, akonahle su tam dalsie zavislosti, odstrani "mrtve" navigacie PgcEdit automaticky vsetky az na poslednu uroven !!!)
stayman (12393)|16.8.2007 02:02
Jo, teraz pozeram, ze to mas vlastne uz z PgcEditu tie obrazky, no este neviem, ci ti to otvoril aj napriek tej chybovej hlaske. Ak nie, zamen ten "chybovy" IFO subor za hocjaky iny, t.j. aj za prazdny, len napises presny jeho nazov, a tak to nacitaj do PgcEditu a deletni podla toho postupu vyssie. Tod vsjo, musi to ist.