Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

AverTV Hybrid, Volar - rozmazaný obraz

superdrooper (20)|6.8.2007 16:31
Dobrý den,

koupil jsem si tuto kartu: Avermedia AverTV Hybrid, Volar USB2.0stick digit.+analog. Karta běhá naprosto OK (používám jen analogové vysílání, DVB-T u nás zatím není), ale ve scénách, v kterých se rychleji pohybuje kamera nebo se začne rychleji pohybovat nějaký objekt v obraze, je obraz (či tento objekt) rozmazaný, jakoby vždy před novou pozicí kamery zůstávaly v obraze ještě pozice původní. Pokud se přestanu dívat na tento hybrid a jdu se podívat na normální televizi, tak tak nic takového nepozoruji, tj. obraz se mi zdá stále stejně ostrý. V některých filmech je to patrné více, v jiných méně.
Hybrid je připojen k PC s Athlonem64 2300 MHz, 1,5 GB RAM 400 Mhz, GPU GeForce 7600 GS, monitor CRT AOC 19".
Pro oči je to velice nepříjemné. Lze to nějak upravit v nastavení? Má to nějakou souvislost s obnovovací frekvencí monitoru? Nebo je to normální?
Pitomec (10211)|6.8.2007 16:46
Monitor neumí zobrazit prokládaný obraz, takže je to máznuté. Pokud z toho záznamu uděláš DVD a pustíš ho (přes stolní DVD player) na normální TV, tak to bude v pohodě.
jojto (865)|6.8.2007 17:24
Ovladaci soft od Averu nedisponuje ziadnymi nastaveniami filtrov a naviac sa neda vypnut DNR. Na sledovanie na monitore pouzi K!TV.
superdrooper (20)|6.8.2007 20:14
Děkuji za odpovědi,
právě jsem nainstaloval K!TV a hledám programy. Vypadá to dobře, je to rychlejší než originální software. Kdybych něco potřeboval tak se zase ozvu.

Děkuji.