Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Menu "Nové příspěvky"

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

The threads below have not been updated since your last visit but still contain unread posts.

Unread posts se samozřejmě neustále množí, dokud je ručně neoznačím jako přečtené, ale není to pravda, nečetl jsem je.
    Možná by bylo vhodné toto rychlé menu trochu rozšířit, alespoň o "ZDE si můžete vyhledat všechna témata za posledních 24 hodin."

Administrátor Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Foolproof Zobrazit příspěvek
    The threads below have not been updated since your last visit but still contain unread posts.
    Hlášku jsem přeložil.
    Unread posts se samozřejmě neustále množí, dokud je ručně neoznačím jako přečtené, ale není to pravda, nečetl jsem je.
    Pokud jde o nepřečtené příspěvky, tak nastavení je takové, že se jako nepřečtené vyhodnocují pouze po dobu 10 dní. Posléze se automaticky nastaví už jako přečtené (aby se ve výpisech nových příspěvků nezobrazovalo množství příspěvků z témat, které dotyčného nezajímají a nemá zájem je číst - je to tedy zejména kvůli zpřehlednění).
    Možná by bylo vhodné toto rychlé menu trochu rozšířit, alespoň o "ZDE si můžete vyhledat všechna témata za posledních 24 hodin."
    První odkaz v "Rychlých odkazech" jsem přejmenoval z "Dnešní příspěvky" na "Příspěvky za posledních 24h". Po jeho odkliknutí se zobrazí seznam všech příspěvků napsaných za posledních 24 hodin (tučně označená témata jsou ta, která obsahují nepřečtený příspěvek/příspěvky).

První část obsahuje odkazy na témata s novým příspěvkem od poslední návštěvy, zatímco druhá část začínající hláškou "Níže vypsaná témata nebyla doplněna o nový příspěvek od Vaší poslední návštěvy nebo od doby, kdy jste je označil jako přečtená." obsahuje starší příspěvky (v obou částech mohou být tedy přečtené i nepřečtené příspěvky). Přečtením příspěvku z tohoto seznamu onen příspěvek (respektive odkaz na téma) nezmizí.

Po kliknutí na odkaz "Nové příspěvky" v horní zelené liště se zobrazí seznam všech nových příspěvků, tedy všech nepřečtených za posledních 10 dní. Přečtením příspěvku z tohoto seznamu onen příspěvek (respektive odkaz na téma) zmizí.

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 04-07-2011, 12:15
  2. "Panasonic DMR-EX78 nezobrazí" celé menu DVD?
    Od edva v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-10-2009, 10:15
  3. Viacfarebny "overbutton" v menu (AE)
    Od Derek_tvf v sekci Mastering
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 11-10-2006, 19:47
  4. Nove diGITAL link karty na "czlink"
    Od blueant v sekci DVB-S
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 11-08-2006, 07:20