Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

HDD rekordér na kamere

milannr (20)|30.7.2007 10:50
Má niekto praktické skusenosti s Videonics FS-4 FireStore, alebo podobným HDD rekordérom?
Názor výrobcov a predajcov ma nezaujíma!!!
joe1 (114)|31.7.2007 09:21
ja FS 4 pouzivam asi tak 9 mesiacov a pohoda az mozno na par malickosti....
milannr (20)|31.7.2007 12:04
A čo sú to tie maličkosti? Zaujímalo by ma hlavne, ako to reaguje na otrasi, či to potom nevynecháva nejaké tie frame. A potom napájanie. V návode píšu 90 minút, to sa mi zdá malo. Hlavne, keď predpokladám, že časom to klesne. Dá sa použiť náhradná batéria. Nevyresetujú sa údaje pri výmene batérie, alebo vyšťavení na nulu.
joe1 (114)|31.7.2007 12:14
ups sorry som sa sekol ja pouzivam FS3 ale kolego ma FS4 na otrasi je ta 4-ka odolnejsia mne sa uz stalo ze som s nim klepol a disk sa mi odpojil bez ukoncenia suboru ale jemu sa to nestalo (tocil asi v kazdej situacii v ktorej to len bolo mozne) ....mna celkom otravuje ze disk rozdeluje video na 2GB subory (da sa to riesitupdatom firmwaru) takze pri nejakom hokeji mam asi 10 suborov ta baterka ak ti dojde pri nahravani tak neukonci subor a myslim ze potom nastane ten isty problem ze neukonci subor a tan potom neprehras.....baterka sa menit neda....co je celkom skoda ....FS4 napajam baterkou z kamery takze nemam problem .... dobra vec je RETRO CACHE....HDD ak ti to kamera umozni dokaze cachovat 15s a ked stlacis rec tak ti to zapise na HDD....mozno som pomohol