Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Hudba z DVD bez zapnuté TV

miraiv (2)|29.7.2007 18:56
Mám tyto komponenty Samsung - televizor LCD LE40R8, DVD-HR753 HD 160GB
a audio systém 5.1 HT-AS1T, televizor a DVD mám propojeno kabelem HDMI a DVD s audiosystémem optickým kabelem. Při přehrávání hudebních CD na DVD používám audiosystém HT-AS1T a chci při tom vypnout televizor tzn. DVD přehrává CD a zvuk jde do audiosystému. Při vypnutí TV se automaticky vypne i DVD. Při vyjmutí kabelu HDMI z DVD televizor vypnu a DVD dál přehrává hudební CD není problém. Je možné nastavit TV nebo DVD tak ,aby toto fungovalo i při neodpojení HDMI kabelu ?Nemáta někdo zkušenost? Vždy když vložím CD se TV zapne.Když jí vypnu (ne na DO), vypne i DVD. V manualu o tom nic není. Dík
-Vl- (366)|29.7.2007 19:40
[QUOTE=miraiv;146823]Mám tyto komponenty Samsung - televizor LCD LE40R8, DVD-HR753 HD 160GB
a audio systém 5.1 HT-AS1T, televizor a DVD mám propojeno kabelem HDMI a DVD s audiosystémem optickým kabelem. Při přehrávání hudebních CD na DVD používám audiosystém HT-AS1T a chci při tom vypnout televizor tzn. DVD přehrává CD a zvuk jde do audiosystému. Při vypnutí TV se automaticky vypne i DVD. Při vyjmutí kabelu HDMI z DVD televizor vypnu a DVD dál přehrává hudební CD není problém. Je možné nastavit TV nebo DVD tak ,aby toto fungovalo i při neodpojení HDMI kabelu ?Nemáta někdo zkušenost? Vždy když vložím CD se TV zapne.Když jí vypnu (ne na DO), vypne i DVD. V manualu o tom nic není. Dík[/QUOTE]

Nevím zda to pomůže a zda to tvá TV má, ale zkus u ní případně v nastavení vypnout Anynet, který by to aspoň u mýho M ka mohl mít toto na svědomí.
miraiv (2)|30.7.2007 13:17
Díky za radu, to bylo přesně ono,deaktivoval jsem Anynet na obou zařízeních a už to funguje.