Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Guláš otázek k výběru LCD TV.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Ahoj, prosil bych o vaše příspěvky k následujícím otázkám.
    1) U LCD TV bych ocenil USB, ale našel jsem ho u velice malého množství LCD TV. Je tedy tento konektor standardem, který je již běžný, že už se ani v popisech neuvádí nebo je opravdu výsadou jen velice zanedbatelného množství LCD TV, jak naznačují výsledky mého hledání?
    2) Které možnosti využijí PIP, aby TV zobrazovala dva kanály digitálního vysílání (předpokládám, že analogový tuner v mém DVD rekordéru mně bude na prd)?
    A) LCD TV s jedním digitálním tunerem + set-top box s druhým digitálním tunerem
    B) LCD TV s dvěma digitálními tunery (existuje taková?)
    C) Set-top box s dvěma digitálními tunery + LCD TV s analogovým tunerem s funkcí PIP
    3) Může někdo potvrdit, že 100Hz technologie u LCD TV opravdu viditelně zlepšuje sledování např. sportovních přenosů?
    4) Je nutné dbát na to, aby LCD TV obsahovala CI slot, který by později umožnil vložit kartu pro MPEG4. Jak to s MPEG4 vypadá?
    5) Proč volit značkovou LCD TV, když některé méně známé firmy nabízejí za srovnatelnou cenu více funkcí (DVB-T tuner, čtečku karet, dva analogové tunery atd.....). Někde jsem četl, že většina firem bere panely pro výrobu LCD TV od dvou nebo tří firem?

Pro lepší přehlednost napište vždy, prosím, číslo otázky, ke které se vyjadřujete.

Děkuji
    Naposledy upraveno uživatelem Basquiat: 28-07-2007 v 09:50
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Ještě mě napadla jedna věc. Někde jsem četl, že integrovaný digitální tuner v LCD TV by měl poskytnout o něco lepší obraz než LCD TV, která přijímá digitální signál z set-top boxu. Co si o tom myslíte? Díky za vaše náměty.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Pár otázek k TX-P42UX30E
    Od Jack009 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 18-01-2012, 22:00
  2. Popcorn Hour A-200 několik otázek
    Od doors v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 12-01-2011, 09:57
  3. IPTV - pár otázek ?
    Od fricoolinek v sekci IPTV