Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Guláš otázek k výběru LCD TV.

Basquiat (17)|28.7.2007 09:35
Ahoj, prosil bych o vaše příspěvky k následujícím otázkám.
1) U LCD TV bych ocenil USB, ale našel jsem ho u velice malého množství LCD TV. Je tedy tento konektor standardem, který je již běžný, že už se ani v popisech neuvádí nebo je opravdu výsadou jen velice zanedbatelného množství LCD TV, jak naznačují výsledky mého hledání?
2) Které možnosti využijí PIP, aby TV zobrazovala dva kanály digitálního vysílání (předpokládám, že analogový tuner v mém DVD rekordéru mně bude na prd)?
A) LCD TV s jedním digitálním tunerem + set-top box s druhým digitálním tunerem
B) LCD TV s dvěma digitálními tunery (existuje taková?)
C) Set-top box s dvěma digitálními tunery + LCD TV s analogovým tunerem s funkcí PIP
3) Může někdo potvrdit, že 100Hz technologie u LCD TV opravdu viditelně zlepšuje sledování např. sportovních přenosů?
4) Je nutné dbát na to, aby LCD TV obsahovala CI slot, který by později umožnil vložit kartu pro MPEG4. Jak to s MPEG4 vypadá?
5) Proč volit značkovou LCD TV, když některé méně známé firmy nabízejí za srovnatelnou cenu více funkcí (DVB-T tuner, čtečku karet, dva analogové tunery atd.....). Někde jsem četl, že většina firem bere panely pro výrobu LCD TV od dvou nebo tří firem?

Pro lepší přehlednost napište vždy, prosím, číslo otázky, ke které se vyjadřujete.

Děkuji
Basquiat (17)|28.7.2007 09:44
Ještě mě napadla jedna věc. Někde jsem četl, že integrovaný digitální tuner v LCD TV by měl poskytnout o něco lepší obraz než LCD TV, která přijímá digitální signál z set-top boxu. Co si o tom myslíte? Díky za vaše náměty.