Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Dolby Digital ve Vegasu 5 nehraje?

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Mám problém, se kterým si nevím rady:
    Kde mám ve Vegasu 5 něco špatně nastaveno, že mi videoklipy nahrané harddiskovou kamerou v mpeg-2 se zvukem v Dolby Digital 2k (=dvoukanálový) hrají bez zvuku? Jde o kamery jako např. Sony Handycam DCR-SR72E a podobné z této řady. Pinnacle Studio 9 a 10 s tím problém nemá, tam se jen musel aktivovat plugin pro Dolby Digital 2k, ale jak na to ve Vegasu 5 nevím. Poradí mi nějaká dobrá duše? Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Hehe, musis pouzit najnovsiu verziu a nie predpotopnu 5.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Sorry, nemám nejnovější verzi, ale jen tu předpotopní 5, ve které jsem dodnes spokojeně dělal a bohatě mi stačí, proto nechci platit něco nového jen kvůli Dolby Digital 2k. Proto taky tak naivní otázka....

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od vorlik Zobrazit příspěvek
    Sorry, nemám nejnovější verzi, ale jen tu předpotopní 5, ve které jsem dodnes spokojeně dělal a bohatě mi stačí, proto nechci platit něco nového jen kvůli Dolby Digital 2k. Proto taky tak naivní otázka....
    Ono to totiz tam nejde, takze si ju pouzivaj dalej, ale si nestazuj.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Nestěžuju si, hledám.... a pročítám zde různé diskuze kolem toho a narazil jsem na:
    ================================================== ===========
    Fantas!

BOBA
    ze si to ty...

But I can open an AVI file with AC3 audio in Vegas 5 after installing the AC-3 ACM Decompressor by fccHandler (http://fcchandler.home.comcast.net/AC3ACM/index.html).
    That wasn't really the question but I thought I'd let you guys know anyway.
    18-01-2006, 22:45
    stayman

Ale to je AVI, to ti nebude fungovat u samostatnej AC3 a rozlozi to do jednotlivych kanalov?
    ================================================== ====================
    Takhle by to náhodou nějak nešlo...??? Nějak zkonvertovat to mpeg ve VirtualDubModu do AVI? Či jinak?
    Pořád se nechci smířit s tím, že Sony dělá kamery se zvukem, který v jejich softu nejde načíst...

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od vorlik Zobrazit příspěvek
    Nestěžuju si, hledám.... a pročítám zde různé diskuze kolem toho a narazil jsem na:
    ================================================== ===========
    Fantas!

BOBA
    ze si to ty...

But I can open an AVI file with AC3 audio in Vegas 5 after installing the AC-3 ACM Decompressor by fccHandler (http://fcchandler.home.comcast.net/AC3ACM/index.html).
    That wasn't really the question but I thought I'd let you guys know anyway.
    18-01-2006, 22:45
    stayman

Ale to je AVI, to ti nebude fungovat u samostatnej AC3 a rozlozi to do jednotlivych kanalov?
    ================================================== ====================
    Takhle by to náhodou nějak nešlo...??? Nějak zkonvertovat to mpeg ve VirtualDubModu do AVI? Či jinak?
    Pořád se nechci smířit s tím, že Sony dělá kamery se zvukem, který v jejich softu nejde načíst...
    Kamrey dela a aj soft, ale asi si nejak slabsie premyslajuci, ked ani nevies pochopit, ze to vie LEN novsia verzia.

Podobná témata

1. DTS a Dolby Digital 5.1
    Od alojzo v sekci Editace audia
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 04-04-2010, 11:04
  2. DTS/Dolby digital to Stereo
    Od H.Karlik v sekci Editace audia
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 22-02-2010, 11:03
  3. Zvuk v Dolby Digital
    Od Bomber7255 v sekci DVB-T