Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jett 5610

raksas1977 (51)|24.7.2007 23:58
Co si myslíte o tomto DVD rekordéru? http://dvd-rekordery-divx-s-hdd.elektrocoleti.cz/
rajs (21)|26.7.2007 01:22
Názor na něj mám ho doma už půl roku ........mě stačí za ten peníz............na těch pár nahraných programů nemusím mít dvdrekorder za 15000...............stejně to za rok vyhodíme a budem kupovat nové.........................tak proč do toho vrážet tolik peněz no ne já ho pořídil za 7900........no nekup to..................
raksas1977 (51)|26.7.2007 14:49
No a jak si sním spokojený? Má nějaké slabiny které tě občas štvou?
suvel (2)|27.7.2007 10:23
Bez problémů, splňuje prakticky vše, co nabízí. Pouze nemá EPG - tedy dle výrobce má, ale je nepoužitelné, ani aktivovat automatické nahrávání z něj nejde. Snad příští FW? Předevčírem jsem kontaktoval compexbrno.cz, zatím žádná odpověď. Jinak je fakt, že ani podstatně dražší stroje neumí tolik, jako tenhle.
raksas1977 (51)|3.10.2007 20:56
Tak sem ho koupil sem sním celkem spokojený. Akorát mám problém, že když ho chci zapnout tak většinou nenaběhne na displeji svítí HELLO a nic, musím ho vypnout ze sítě a znova zapnout, naskočí až tak na podruhé a občas až na po čtvrté. Stejný problém je když ho naprogramuji přijdu domů rekordér mě vítá ale nic nenahrál, nevíte někdo co s tím?
suvel (2)|8.10.2007 22:05
[QUOTE=raksas1977;152038]Tak sem ho koupil sem sním celkem spokojený. Akorát mám problém, že když ho chci zapnout tak většinou nenaběhne na displeji svítí HELLO a nic, musím ho vypnout ze sítě a znova zapnout, naskočí až tak na podruhé a občas až na po čtvrté. Stejný problém je když ho naprogramuji přijdu domů rekordér mě vítá ale nic nenahrál, nevíte někdo co s tím?[/QUOTE]

Vadný přístroj - do servisu, protože až na EPG a pár nepodstatných maličkostí funguje velmi dobře a spolehlivě. Ale jak to dopadne, to si netroufám předvídat:

20. července 2007 jsem mailem poslal autorizované firmě Compex Brno dotaz ohledně rozporu mezi manuálem a skutečností:

Dobrý den,
zakoupil jsem u Vás uvedený přístroj a po bezúspěšné snaze prosím o radu: V návodu k JETT 5610 se na straně 47 praví: "EPG obsahuje týdenní, denní a rozšířený režim a umožňuje časové nahrávání."
1) Jakým způsobem lze zobrazit tyto režimy?
2) Jakým způsobem lze z EPG časově nahrávat?
Samozřejmě používám příjem přes DVB-T.
Děkuji, i když jsem se opravdu velmi snažil (včetně marného hledání ve fórech), nepřišel jsem na to.
Těším se na odpověď. Hezký den


Namísto odpovědi přišlo automatické hlášení, že adresa neexistuje. Postupně jsem zjistil, že půlka mailů, uvedených na jejich www nefunguje. Až jsem se konečně promailoval na [email]technik@compexbrno.cz[/email] - ovšem odpověď žádná. 6.8. jsem urgoval odpověď - opět nic. 25.8. jsem tedy napsal řediteli:

Vážený pane řediteli,
dovoluji si Vám přeposlat mé dosavadní marné snažení o navázání kontaktu s kýmkoli z Vaší firmy, které trvá už déle než měsíc. Většina e-mailů, uvedených na Vašich webových stránkách, nefunguje, a když už někam e-mail konečně dojde, pravidelně zůstane bez odpovědi.
Vážený pane řediteli, pevně doufám, že váš zájem o zákazníka nekončí zaplacením zboží.
Očekávám Vaši reakci. S pozdravem a přáním hezkého dne


O dva dny později mě pan ředitel odepsal, že vše vyřeší. No a těším se do dneška - výsledek je takový, že až doteď se nic neděje a tím pádem pořád nevím nic. A překvapuje mne, že ještě dnes existuje firma, která takhle pohrdá zákazníkem.

Snad se mi Jett neporouchá, protože jediná firma, která je opravuje, je podle mých informací opět Compex Brno.