Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

karta Aver EZ Capture + neoDVD Standard (Aver EZ Maker Gold)

jumich (11)|16.7.2007 14:05
kedze sa neviem zorientovat na poli tv a pc tak davam svoj prispevok do pokecu. neviem ani kde mam hladat ci nahodou to tu na fore uz nebolo rozoberane. zaroven poprosim modov o to aby to pripadne presunuli na spravne miesto.

Aver EZ Capture + neoDVD Standard (Aver EZ Maker Gold)
chcel by som sa opytat co poviete na tuto kartu? potrebujem to len na stahovanie vhs z videorekordera alebo videokamery do pc. nepotrebujem aby karta mala tuner. ja tv na pc nepozeram.

ako je na tom znacka aver.
oplati sa tato karta s pohladu kvality?
Ivo Mašek (10205)|16.7.2007 14:38
U karty je požadovaný OS Win98SE. Takže se nejdříve mrkni na web výrobce, jestli pro tento model existjí ovladače i pro jiný OS (nevím, jaký budeš používat., pokud WinXP_MCE, tak tam s největší pravděpodobností nepošlape)
Pokud chceš tuner používat pro stahování z kamery, mohu doporučit Leadtek Winfast DV2000. A nebo se vůbec poohlédnout po firmách Leadtek a Hauppauge.
Zkus v této sekci, v threadu: Než se zeptáte.
jumich (11)|16.7.2007 15:30
vrela vdaka. mal som nutkanie to objednat. to s win98 som si nevsimol. no mne ide o to aby som stiahol video z vhs a popripade s videokamery. este raz vdaka.
jumich (11)|16.7.2007 15:53
uz len jednu otazocku. a co tato karta? potrebujem kartu len na zachytavanie z videorekordera a videodamery. stacila by mi tato?

http://www.alza.sk/tv-karta-leadtek-winfast-dtv1000-pci-dvb-t-prijimac-tv-do-d57539.htm islo by cisto len o zaznam. bez zapajania tv.
Ivo Mašek (10205)|17.7.2007 06:41
Může být.
winfast_dvt1000t_3.jpg