Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

ProShowProducer

danny1 (41)|8.7.2007 20:35
Rád bych od Vás získal radu.Mám mnoho fotek a trochu videa/poměr cca 30f:1V/.Poohlížel jsem se po nějakém vhodném programu,po odzkoušení Sony Vegasu,na video výbornému,ale na fota dost neobratnému/bohužel u scriptu Vasst mi vypršela zkušeb.lhůta/,jsem zakotvil u ProShow Producer.A mám jediný,zato podstatný problém.Při načtení jakéhokoliv videa do čas.osy mi začne kolísat zvuk/tedy zvukový podklad/,a při aplikaci přechodů se mi hlasitost zvuků "pod přechodem" sníží ještě cca o polovinu.Ve výsledku to pak v projektu vytváří naprosto neposlouchatelnou kulisu/zvuková hladina se neustále ztišuje a opět vrací k hlasitějšímu normálu./Zajímavé je,že při aplikaci fotek žádný problém není,pouze u videa.Nevíte,prosím,co s tím?Omlouvám se ,pokud je to trochu zmatené,a předem děkuji za každou trochu užitečnou radu.
muzikant (62)|24.7.2007 21:15
Zdravím Denny !
Teprve nyní čtu Tvůj dotaz a jelikož Ti nikdo neodpovídá, tak se alespoň pokusím, jak na to jdu já. Používám verzi 3.0 a problém se zvukem nemám. Tam, kam mezi foto dávám video, tak buď nepřidávám podkres muziku, nebo si nakonec na timeline zjistím v kterém čase mám to video, a v hud.editoru toto stáhnu na potřebnou úroveň pod to video a opět to natáhnu do Producera. Též je možné si pohrát přímo v Produceru s hud.linkou. Je tam mnoho použitelných nastavení. To, co popisuješ Ty, se mi zatím nestalo i když se podkres automaticky k videu snižuje.
danny1 (41)|25.7.2007 19:01
Ahoj Muzikante.Moc díky za reakci,moc příznivců Produceru tu asi není,tím více jsem rád,že jsi reagoval.Ten problém už se mi mezitím podařilo vyřešit,měl jsem v položce "zvukový doprovod" nastavenu z neznámých důvodů/snad defaultně?!/hlasitost v záložce "zvukový doprovod během jiných zvuků" na 50%.Ve chvíli,kdy jsem tuto přenastavil více jak na75%,bylo po problému :)).Přesto se Tě ještě zeptám na jednu záležitost,jež mě v tomto,jinak pro foto výborném programu,trochu trápí,a to ,že nemůžu přijít na způsob,jak si po vytvoření menu toto ještě před vypálením prohlédnout/přehrát můj výtvor/.Za boha se mi to nedaří nalézt...Předem díky za případnou radu.S pozdravem Danny1