Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Neznamy prijmac dalkoveho ovladani do USB

Standa999 (18)|3.7.2007 11:46
Mam tu prijimac dalkoveho ovladani do USB a mel by byt teoreticky dodavan k TV kartam Asus. Jeho oznaceni je "Model: PC-RC01-D" a uvnitr je svab CWT-10022P.
Nevim jestli bude fungovat s jinym dalkovym ovladacem nez od Asusu?
Stahl jsem soft "Asus DH Remote", ale ten hlasi "disconnected" (ten by mel fachcit i jako ovladani pres WiFi).
Zkusil jsem i Girder a plug-in "HID Remote", kde jsem vybral zarizeni s otaznikem, ale neprijmal zadne prikazy.

- budu potrebovat driver od Asusu a pojede s jakymkoliv dalkovym ovladacem
- pojede s Girderem (HID Remote), ale bude nutny origo dalkovy ovladac ad Asusu

Neznate nekdo tento USB prijmac a nevite ktera moznost je mozna. Dik za rady.
usb_rem.jpg
Standa999 (18)|6.7.2007 16:17
Kdyz uz jsem to tu nakousl, tak to dokoncim.

Sehnal jsem k tomu i ovladac a ovladani ve Windows bezi bez zadneho dalsiho driveru nebo (remote) softwaru.
V Girderu to fachci pres HID+Keyboard, takze jsem jenom predefinoval kody.
ovladac.jpg
Standa999 (18)|28.7.2007 10:36
Jedna se o ovladac, ktery dodava Asus. Mam dva ruzne kusy, ale na tom co je vpravo to cidlo nebere vsechny tlacitka.
ovladace.jpg
paja truhlik (138)|24.2.2009 14:58
[QUOTE=Standa999;145367]Kdyz uz jsem to tu nakousl, tak to dokoncim.

Sehnal jsem k tomu i ovladac a ovladani ve Windows bezi bez zadneho dalsiho driveru nebo (remote) softwaru.
V Girderu to fachci pres HID+Keyboard, takze jsem jenom predefinoval kody.[/QUOTE]

Ahoj prosimte mam ten sam ovladac a chci si udelat ovladani na vlc player kdysi sem to ovldal pres girder ale ted mi to nejak nefunguje muzes nejak pomoct?? jake pluginy sou treba a nake nastveni??? mam os visty diky