Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Grabovani z Canon HV10e do PC

Wlk Wlk je offline
    Nováček Avatar uživatele Wlk
    Registrace
    Sep 2006

Mam tuhle kamerku na hrani a nejsem schopny poradne rozbehat grabovani do PC. Normalne delam s Canonem XM2 a ten je bezproblemu, ovsem tahle HDV hracka ne a ne komunikovat. Premiere Pro 2/Elements 3 ji nerozpoznaji primo, s jakymkoliv nastavenim jsem schopny maximalne pustit play/stop videa ale nahled neni a grabovat nelze. Elements navic pisou ze je chyba komunikace s kamerou. Pripojeni klasika DV kabel na kterem XM2 funguje bez problemu, zkusil jsem i alternativni nastaveni device jako Canon Standard/Alt1/Alt2 - zadna zmena.
    Testovano na 3 PC, ani jedno nefunguje. Zkousel jsem HDVSplit, kamera neni detekovana. Hlavni testovaci PC je ciste, stanice urcena pouze na strih videa a jsou tam WinXP SP2, zakladni kodeky a to je vse. Na internetu zadna poradna informace o grabovani neni k nalezeni, Canon v manualu popisuje pouze stahovani obrazku z fotaku vcetne navodu jak je dat do videa, o grabovani HDV je ze 100 strankoveho manualu jedna strana
    Odpovídat lze po přihlášení

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Stale hladaj chybu u seba...

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Wlk: Nejprve zkontroluj, zda je DV výstup kamery přepnutý na HDV (režim Play, Menu, PLAY/OUT Setup, DV OUTPUT = HDV/DV). Mám sice HV20, ale snad to bude stejné. Potom připoj FireWire kabel, kameru zapni do režimu Play, spusť HDVSplit. Pokud stále není kamera detekována, tak nevím... Mám vyzkoušeno i nabírání ve Vegasu - také bez problému, ale mám raději HDVSplit, že mi do názvů přidá datum a čas.

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Zkus :
    C:\windows\system32\MMSwitch.ax;
    C:\windows\system32\MMSwitch.dll;
    tyto dva soubory smaž a problém je vyřešen. zkoušel jsem to u verze 1.5 i 2.0 (obě mi stejně tvrdošíjně hlásily "device problem, restart your camcoder") a capture funguje bez problémů.

Není to rada ode mne, zcela sprostě jsem to okopíroval, doufám, že autor původního příspěvku na jiném fóru se zlobit nebude. Chci tím jen pomoci podobně potrefeným jako jsem byl já.

Podobná témata

1. grabování v Premiere Pro
    Od stanix v sekci DV/HDV
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 29-09-2009, 12:05
  2. Grabování z DV kamery
    Od Karel Polívka v sekci Videokamery
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 09-09-2009, 11:13
  3. Grabovani v EDIUSu
    Od majky111 v sekci DV/HDV