Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Uložení transport streamu z DVB-T

radeknovak (4)|26.6.2007 15:44
Zdravím všechny. Potřeboval bych uložit několik minut vysílání rakouského multiplexu ORF (kanál 61) přímo ve formátu Transport stream. Bohužel DVB-T USB přijímač, který mám k dispozici, umožňuje pouze uložení MPG souboru (program stream) a žádný z alternativních sw s tímto přijímačem nespolupracuje. Nevíte někdo o nějakém řešení?
Miuvek (858)|26.6.2007 16:28
Načti ten mpg v ProjectX a v Process Window místo "demux" zatrhni "to TS"
Přímé uložení do TS to sice není (v tom TS samozřejmě budou jen streamy z toho MPG), ale když žádný dostupný soft pro daný přijímač TS neukládá, tak co naděláš.
Pitomec (10211)|26.6.2007 17:23
Co nadělá? Může si koupit za tisícovku kartu do PC (Leadtec DTV1000, http://www.computershop.cz/eshop/default.asp?cls=stoitem&stiid=20185) a je to :)
Miuvek (858)|26.6.2007 19:14
No, třeba má ten tuner v provedení USB proto, že má notebook a potom by mu ta karta moc nepomohla. Ale kdo ví...
radeknovak (4)|26.6.2007 19:44
Díky za info. O možnosti vytvořit z MPG zpětně TS vím ale můj problém to neřeší, potřebuji přesný původní TS zaslat výrobci jednoho typu set-top-boxu kvůli řešení problému s příjmem formátu 16:9. Nejlepší bude koupit kartu, ten navrhovaný Winfast (lépe řečeno jeho sw) určitě umí uložit TS?
Miuvek (858)|26.6.2007 23:21
Hmm, myslel jsem si, že potřebuješ původní TS...
Ono záleží hlavně na softu, který je schopen s kartou běhat. Já bych asi šel do Airstar2 (i přes vyšší cenu) - Technisat má asi nejlepší podporu nejrůznějších DVB playerů - podobně jako jejich karta SkyStar2.
radeknovak (4)|27.6.2007 08:08
Díky, potřebuji to vyřešit rychle a Airstar2 je pro mě nejrychleji dostupný takže to zkusím.
radeknovak (4)|28.6.2007 18:39
Dnes jsem nainstaloval Airstar2. Software dodaný s kartou sice uložit TS neumí ale použil jsem DVB Dream - modul Stream Recorder a mám to. Díky za rady.