Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 84

Téma: Nastavení a skušenosti s Canon HV20

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

NE nechci, jen mi jde o to aby mi ta kamera bezproblémově fungovala s TV kterou už mám?
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Mar 2004

Muzete sem prosim nekdo dat kratke originalni _prokladane_ video z HV20 s kratkou uzaverkou, treba 1/250s, kde je natocen horizontalni pohyb? Zajimalo by me jak se s tim kamera vyporada.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

Kde na netu najdu vhodný širokáč?

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Origoš od Canonu vyjde na necelé 4.000,- Já jsem koupil na ebay.com Tokinu 0,45x a vyšlo to i s poštovným z USA na necelých 1.200,- a jsem naprosto spokojený

http://cgi.ebay.com/43mm-0-45X-Wide-...QQcmdZViewItem

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Terka Zobrazit příspěvek
    ... video z HV20 s kratkou uzaverkou, treba 1/250s...
    Dnes odpoledne bych mohl mít čas natočit nějaké vzorky. Stačí ti, když před objektivem projede auto nebo chceš něco speciálního?

Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Pajedlo Zobrazit příspěvek
    ...Já jsem koupil na ebay.com Tokinu 0,45x a vyšlo to i s poštovným z USA na necelých 1.200,- a jsem naprosto spokojený...
    To myslíš vážně? Za 1200 to nemá chybu, to by se dala prominout i nějaká ta nedokonalost! Jak je na tom s vinětací?

Citace Původně odesláno od petruskin Zobrazit příspěvek
    Kde na netu najdu vhodný širokáč?
    Jestli se rozhodneš pro ten z ebay.com, tak se přidávám - podělíme se o poštovné!

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Saxel Zobrazit příspěvek
    To myslíš vážně? Za 1200 to nemá chybu, to by se dala prominout i nějaká ta nedokonalost! Jak je na tom s vinětací?

Jestli se rozhodneš pro ten z ebay.com, tak se přidávám - podělíme se o poštovné!
    Kluci, já bych se podělil taky.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Vinětace tam nějaká je, ale dá se to oželet. Pro ilustraci posílám nějaké "mrtvolky".
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: IMG_0107.jpg 
Zobrazení: 165 
Velikost: 80.5 KB 
ID: 1507   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: IMG_0108.jpg 
Zobrazení: 137 
Velikost: 85.9 KB 
ID: 1508   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: IMG_0109.jpg 
Zobrazení: 150 
Velikost: 55.4 KB 
ID: 1509   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: IMG_0110.jpg 
Zobrazení: 154 
Velikost: 59.3 KB 
ID: 1510  

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Jo a takhle to vypadá s tím konvertorem.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: R0012532.jpg 
Zobrazení: 166 
Velikost: 70.8 KB 
ID: 1511  

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Pajedlo Zobrazit příspěvek
    Vinětace tam nějaká je, ale dá se to oželet. Pro ilustraci posílám nějaké "mrtvolky".
    Vobec som nepochopil tie foto To jako tocis 4:3 a zorny uhol je ten isty bez a s 0,45x konvertorom? A vinetaciu tam nevidim ziadnu, to mas pravdu, ale sudok to ma statocny

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Prosím poraďte novému majiteli HV 20,mám nastaveno na kameře SILL I.REC na off,jenže nevím,co to znamená.Pak je tam ještě možnost LW(1920x1080),ne SP(848x480).Dík

Registrace
    Jan 2005

tramin: Ta zkratka znamená "Still image recording" - záznam nepohyblivých obrázků, a tím LW nebo SP se nastavuje jejich velikost. Pokud volbu povolíš, znamená to, že v průběhu normálního natáčení na pásku můžeš tlačítkem "Photo" uložit aktuální scénu jako fotku na SD kartu. Osobně jsem tu funkci ještě nepoužil a asi ani nepoužiju, ostatně v defaultu je vypnutá. Když chci dělat fotky, přepnu do režimu focení - má to tu výhodu, že i snímací čip se přepne do neprokládaného režimu, což je pro fotky lepší.

Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od stayman Zobrazit příspěvek
    ... ale sudok to ma statocny
    Hmmm, ta soudkovitost je fakt dost výrazná. Možná je to tím velkým poměrem 0,45x, při takovém zkrácení ohniska už asi soudkovatí i dražší předsádky - může se k tomu nějaký odborník vyjádřit? Předsádky s poměrem kolem 0,7x už bývají bez výraznějších deformací obrazu. Vypůjčím si jeden odkaz z fóra na grafice: http://raynox.co.jp/comparison/video/comp_hdrhc1.htm

Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Terka Zobrazit příspěvek
    Muzete sem prosim nekdo dat kratke originalni _prokladane_ video z HV20 s kratkou uzaverkou, treba 1/250s, kde je natocen horizontalni pohyb? Zajimalo by me jak se s tim kamera vyporada.
    Tady jsem připravil ukázku z celého rozsahu rychlosí závěrky: http://leteckaposta.cz/449302286 . Velikost souboru je 66MB, formát HDV 1080/50i.

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Saxel Zobrazit příspěvek
    Hmmm, ta soudkovitost je fakt dost výrazná. Možná je to tím velkým poměrem 0,45x, při takovém zkrácení ohniska už asi soudkovatí i dražší předsádky - může se k tomu nějaký odborník vyjádřit? Předsádky s poměrem kolem 0,7x už bývají bez výraznějších deformací obrazu. Vypůjčím si jeden odkaz z fóra na grafice: http://raynox.co.jp/comparison/video/comp_hdrhc1.htm
    Ano, vacsina pod 0,7x uz sudkuje, ten Raynox drzi este aj pri 0,66x, ale vsetko nizsie je uz sudok. Inak som skor nepochopil ten pomer stran 4:3 a aj to zorne pole nema vyrazne vacsie s pouzitim tej predsadky, takze by sa asi oplatilo pozriet po niecom inom...

Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Nastavení HV20
    Od rjja v sekci Videokamery
    Reakcí: 59
    Poslední příspěvek: 19-02-2010, 22:36
  2. Nastaveni zvuku Canon HV20
    Od Shaggy.tt v sekci Videokamery
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 19-04-2009, 16:31