Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: Problémy při nahrávání hudby do PC z mikrofonu

Je tu občas Avatar uživatele peetr1
    Registrace
    Sep 2004

Tak tak - poslechni Pitomce. Pokud budeš nahrávat do jednotlivých tracků s převodníky integr.zvukovky tak se pěkně nasčítá z jednotl. tracků šum a výledek bude včelí úl. Integr.karta není určena pro tvoje potřeby, ta je dobrá pouze na telefonování . U firmy Disk si určitě vybereš kvalitativně uspokojivý produkt, a pokud počítáš s hudbou do budoucna určitě to je dobrý krok.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas Avatar uživatele RaDim_
    Registrace
    Oct 2006

Jo, ta firma Disk vypadá fakt dobře. Takovou jsem dlouho hledal. Já se v profesionálnější elektronice moc nevyznám, takže jsem skončil maximálně někde na czechcomputer.cz. Ty zvukovky vypadají moc dobře, podle mých představ. A cena 3 300 Kč vypadá taky mnohem líp než 9 000 Kč. Ale stejně je to na mě moc, jenom pro to, abych kamarádům nahral kapelu, ve které sám nehraju. Kdybych měl peníze, tak bych si takových věcí nakoupil mraky. Chtěl bych i něco filmovat a bratrova kamera za 8 000 Kč není zrovna to nejlepší. Ale co se dá dělat. Asi jim řeknu, jak to s tím nahráváním vypadá a třeba se na tu zvukovku i složí. V tom by byl totiž jediný problém. Docela kvalitní mikrofony a mixák mají a se softwarem se dá vždycky něco dělat.
    Díky za všechny rady.

Je tu pořád Avatar uživatele Fantas!
    Registrace
    Mar 2004

sezen si blbou SBLive! a kdyz budes hlidat nabuzeni, tak ti 16bitove nahravani bude bohate stacit! Kazdopadne predzesilovacem zesilit slaby signal a mirit to do Line-In, neb mikrofonovy vstup je mono a nekvalitni! Je dulezite zvolit si v Record panelu jen Line-In a do sluchatek muzes pak poustet primo ve Vegasu(nap.) primarni stop s napr metronomem a dohravat dalsi nastroje. Kdyz chci neco takto ubastlit narychlo doma, tak vyuzivam SBLive! Ve studiu, kdyz natacim kapely, tak mam k dispozici Delta66. Ver, ze pokud si pohlidas nabuzeni vstupu do Liveky, tak i zkuseny sluchar bude mit problem to poznat...

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. výběr mikrofonu
    Od razorder v sekci Editace audia
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-07-2012, 15:47
  2. Připojení mikrofonu ke kameře
    Od milan.haluska v sekci Videokamery
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 21-03-2012, 21:54
  3. Šum v nahrávce z mikrofonu