Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Adobe Encore CS

AdDy (12)|20.6.2007 17:25
Ahojte lidi. prosím nevím jeslti se to stalo jenom mě, ale už jsem našel na jiném fóru, že se to stalo i někomu jinému .. ale odpověď jsem nenašel, tak jestli víte někdo tady bylo by to hezké :). situace. včera Adobe Encore cs3 v yrábim menu atd.. prostě práce v pohodě. Dnes k tomu přijdu a ... spustím encore nabíhá .. tváří se že nabíhá a jakmile by se mělo objevit otevřít nebo vytvořit project tak se okno naprosto ztratí .. kontroloval jsem to i ve správcích úloh a je tam vidět jak si program bere RAMky a pak prostě ende. Tak jestli někdo mátě zkušenost? Jedinou věc kterou jsem změnil bylo odinstalování Morgan Stream switcher .. dělal mi bordel s premierou (nebyl slyšet zvuk z kamery), tak jestli to mohlo mít něco společného že po restartu to přestalo fungovat .. ale to dost pochybuju no. Už jsem zkoušel i MMS znova nainstalovat a i restartovat a nic. Tak tedka zkouším odinstalovat celou collection a znova jí nainstalovat. Někdo má radu?
DaveTuning (26)|20.6.2007 20:06
No jestli píšeš, že máš production cs3, tak to ho máš jedinně z torrentu atd., protože oficiální verze má vyjít tušim 25.června. Takže máš nějakou betu, tak se nediv, že to padá. S timhle ti asi nikdo nepomůže.
AdDy (12)|20.6.2007 22:17
To mi ovšem zrovna moc nevysvětluje proč to jeden den jde a druhej den to nejde. Tato rada mi moc nepomohla no. Jen tak jsem teď strávil asi 4,5 hodiny odinstalováním a opětovném nainstalování a neběží to stejně .. podařilo se mi najít na webu adobe ve fóru http://www.adobe.com/cfusion/webforums/forum/messageview.cfm?forumid=72&catid=644&threadid=1271505&enterthread=y
řeší tam úplně ten samý problém co mám já.. tak jsem zkusil to řešení které tam navrhovali .. předal jsem do DEP Adobe Encore a ani to nepomohlo. Jak se může sám od sebe ukončovat program jakmile se načte do paměti?
hafca (211)|21.6.2007 08:37
No, jestli je to jak píše DaveTuning, že to má teprve vyjít, bude to nejspíš nějaká vývojová verze. Ta může mít klidně nějaký časový omezení právě k datu vydání, případně jako u Tebe, nemusí být funkční vůbec. Nezkoušel jsi posunout systémový datum o pár dní zpátky? Odinstaloval bych to a odebral všechno i registrech, posunul datum a zkusil novou instalaci. Možná bys tím zachránil alespoň tu rozdělanou práci.
dejv (85)|21.6.2007 10:32
Taky jsem se s tím nedávno potýkal. Mě to dělalo hned při prvním startu, tj. nešlo to vůbec pustit. Někde jsem narazil na řešení, kterí mi zafungovalo. Bylo potřeba mít nainstalován Adobe Version CUE CS3 a v Control Panelu jej přes tlačítko spustit a pak klidně zase zastavit. Pak mi teprve Encore naběho. Ale zatím jsem jej moc nepoužíval (zatím bojuji s AP), takže nevím, jestli je to potřeba dělat před každým spuštěním, nebo je efekt trvalý. Tak zkus.
AdDy (12)|21.6.2007 16:46
2 dejv: Mno .. tak při pokusu o spuštění adobe version cue cs3 mi to zahlásí Version Cue CS3 se nepodařilo spustit. Zkontorlujte prosím záznamy Version Cue. Tak je možné že bude chyba už i někde tam protože si pamatuji, že po první instalaci jsem si toho všimnul v control panelech tak jse mto spouštěl a všechno v poho ... pak jsme to zase vypnul .. problém to žádný nehlásilo a tedka tohle. Tak asi to bude chtít čistou instalaci woken :(
2 hafca: Posun času nezabral, odinstalování jsem zkoušel .. registry jsem ovšem nepromazával .. asi bych si rozbordelařil ostatní věci od adobe co mam starší verze. A ta omezená verze mě taky napadla. Ale na jeden den? To mi přijde divné. Hlavní je že to neřešim jenom já, ale už i více lidí no, viz odkaz přímo na web adobe výše.
AdDy (12)|21.6.2007 17:16
2 dejv: tak už se mi to podařilo spustit .. mám na mysli to version cue cs3 .. a pak zase vypnout .. ale problém přetrvává .. tak bud ještě počkám jeslti se něobjevý někdo s řešením a nebo zase strávím tři hodiny při odinstalovávání a pak smažu všechno s adobe v registrech a nebo to formátnu .. béééé
dejv (85)|22.6.2007 09:08
Tak to je zajímavé, já jsem to dnes vyzkoušel a jede mi to normálně. Už jsem ani ten Version Cue nepouštěl. Tak doufám že mi to taky nevyhnije :-I