Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

zamezení automatickému spuštění

hafca (211)|2.6.2007 20:30
Udělal jsem si v TMPGEnc 3 filmy s jednoduchým menu. Je to jako 3 tracky a zkoušel jsem dělat menu jako nabídku jen těch tracků, nebo ještě s titulním menu odkud je teprve odskok na výběr těch tracků. Jenže po zasunutí do stolního přehrávače (Sigmatek XM 400 Pro) se mi to rovnou ve stolním přehrávači spustí na tom prvním filmu.
Chtěl jsem to mít jen jako nabídku těch filmů. Jenže, ať dělám co dělám, pořád se to tvrdošíjně spouští bez možnosti výběru. Do něj se dostanu až po zastavení, jinak ne.
Může mi někdo poradit, co s tím, nebo kde dělám chybu?
The_derava_bota (60)|2.6.2007 20:59
TMPGEnc je jeden z nejhorších programů vůbec. Zkus DVDmaestro, tady se nelze "utnout".
hafca (211)|2.6.2007 22:48
Bylo to stolním přehrávačem, tedy spíš jeho nastavením. Umí totiž přeskakovat různá menu a reklamy a rovnou hrát hlavní film, což jsem netušil.
Whitejoker (616)|5.6.2007 10:09
I když je to už mimo mísu,

tak v TMPGEnc-DVDA je volba na záložce "create menu" která se jmenuje "first play action"
Tam je na výběr:
- display main menu
- play all tracks
- play only first track
hafca (211)|12.6.2007 02:55
O tom, že to tam je vím. Zkoušel jsem všechny kombinace. Jenže, mezitím zkoušením jsem si nahrál nový firmware do přehrávače a ten má tu vychytávku s tím přeskakováním o které jsem nevěděl. To byl celý problém.