Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: Doporucte interni kartu s podporou Vista x64

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Klávesa A na PC klávesnici slouží na přepínání norem (PAL_BG / PAL_DK)
    Klávesa S na PC klávesnici slouží na přepínání zvuku (v každém repráku jiný / originál jazyk / český dabing)
    Na dálkovém ovladači dále existuje tlačítko "volba jazyka"
    Tak na "S" jsem ťukal, ale nic se nezměnilo. Ještě to vyzkouším. Díky
    Jinak po týdenním používání naprostá spokojenost. PVR2 v2.0.2.25

Jinak se chci zpetat na používání PVR2 s funkcí skrytí ovládacího panelu a rámečku.

Stává se mi, že nastavení zůstane uložené i do dalšího spuštění PVR2, ale když opět spustím PVR2 + kliknu DO na full screen nebo dvojklik na obrazovku, tak panel s rámečkem se zase zobrazí.

Proč mi to vadí. Většinou pustím TV, mám malé okno v pravém dolním rohu a při práci nebo serfování sleduju jedním očkem TV. Po chvíli dám fullscreen, když už na PC nedělám a v tom se panel + rámeček zase zobrazí a při vypnutí full screenu, když jdu zase něco dělat musím opět pouštět funkci skrytí panelu + skrytí rámečku.

Něchtěl bys Ivo, pokud máš k Leadteku blízko, nějak apelovat na Leadtek, jestli by tuhle funkcičku nedali jako permanentní, tnz. ať se děje co se děje, pokud tu funkcionalitu sám nevypnu, aby se panel + rámeček nezobrazoval

EDIT: kdyby existovalo nějaké nastavení do registrů, kde by byl panel + rámeček stále vypnut, bylo by to fajn. Stějně většinu věcí udělám přes DO než ovládací panel.
    Naposledy upraveno uživatelem slimak: 27-08-2007 v 12:02
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Tak já PVR_2 nepoužívám, takže podrobnosti ti nemohu sdělit.
    Něchtěl bys Ivo, pokud máš k Leadteku blízko, nějak apelovat na Leadtek, jestli by tuhle funkcičku nedali jako permanentní, tnz. ať se děje co se děje, pokud tu funkcionalitu sám nevypnu, aby se panel + rámeček nezobrazoval
    Tak do Leadteka se vrtá nick tw1965. Je na Tchaiwanu a pracuje pro Leadtek. Protože má angličtina je velmi chabá, těžko se s ním domluvím na odborných podrobnostech. Ale "dopisuje" si s ním nick Saxel.

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    ... Tak do Leadteka se vrtá nick tw1965. Je na Tchaiwanu a pracuje pro Leadtek. Protože má angličtina je velmi chabá, těžko se s ním domluvím na odborných podrobnostech. Ale "dopisuje" si s ním nick Saxel.
    Řekl bych, že tw1965 se už do PVR2 moc nevrtá. Vývoj teď pravděpodobně převzal nějaký maďar bzoley, a s ním si teda moc nepokecám - na jeho stránkách jsem neviděl, že by chtěl komunikovat anglicky.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Jakou interní TV kartu?
    Od Mike v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 395
    Poslední příspěvek: 20-02-2016, 14:51
  2. LCD: Doporucte 37" LCD do 20 000,-
    Od zEjn v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 09-12-2009, 19:49
  3. Jakou TV kartu pro Windows Vista 64bit a 4GB paměti?
    Od SneakerXZ v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 03-10-2008, 19:19
  4. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-08-2008, 09:47
  5. Kterou interni TV kartu do PC?
    Od quicksilver v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-09-2006, 13:59