Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Region free DVD players

mate (16)|3.5.2007 18:08
caute,

vedel by mi niekto poradit ci existuje na nasom trhu nejaky DVD prehravac (domace kina) ktore je multiregion, alebo region free, t.z. ze zvladnu prehravanie DVD-ciek z roznych regionov? Ide mi najme o region 1 a 2, nakolko z regionu 1 (USA a KANADA) ich mam niekolko. A bolo by fajn keby dokazal prehravat aj napalene DVD-cka. Paci sa mi novinka od SONY DAV-DZ 530 (pekny cierny), ale ten to podla mojich informacii nezvladne

Diik moc

Mate
rajs (21)|3.5.2007 22:21
[QUOTE=mate;140944]caute,

vedel by mi niekto poradit ci existuje na nasom trhu nejaky DVD prehravac (domace kina) ktore je multiregion, alebo region free, t.z. ze zvladnu prehravanie DVD-ciek z roznych regionov? Ide mi najme o region 1 a 2, nakolko z regionu 1 (USA a KANADA) ich mam niekolko. A bolo by fajn keby dokazal prehravat aj napalene DVD-cka. Paci sa mi novinka od SONY DAV-DZ 530 (pekny cierny), ale ten to podla mojich informacii nezvladne

Diik moc

Mate[/QUOTE]
Nintaus umí vše region free a bez macrovision ochrany jen těžko ho ale budeš shánět...................
Pitomec (10211)|4.5.2007 07:11
K tomu stačí MATSUI z ElectroWorldu za devět stovek, protože číselným kódem (běžně k nalezení na netu) se z toho dá udělat region free. Podobně to platí i pro další výrobce, vč. těch tzv. značkových (Panasonic apod.).
clee (6592)|4.5.2007 23:14
regionfree a bez macrovision treba sigmatek xm400, ale uz se tusim neprodava:rolleyes:
stani (1647)|5.5.2007 19:00
http://www.videohelp.com/dvdplayers
anebo přímo zde:
http://www.videohelp.com/dvdhacks

Tam bývají obyčejně zpřístupněny servisní kody - kde se toto dá nastavit. Obecně platí, že u "značkových" to moc možné není, ale u těch samých (ze stejné čínské fabriky, ale tentokrát pod jinou, "noname značkou", už to možné je :D )