Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 41 z 166 PrvníPrvní ... 3139404142435191141 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 601 až 615 z 2479

Téma: Jaký typ TV byste si v současnosti koupili?

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

pipej> nepomylil si si vlakno?

fru fru je offline
    Nováček Avatar uživatele fru
    Registrace
    Oct 2009

Citace Původně odesláno od pipej Zobrazit příspěvek
    Mám si koupit plazmu od lg? nebo panasonic? např. PANASONIC TH-50PX8E , LG 50PG4000 doma sleduji film hlavně z pc a to většinou o velikosti kolem 1 GB a příjem mám digi tv a set topbox.Díky za rady. Jo a tv by měla mít uhlopříčku kolem 125 cm koukám na ní zhruba od 3 do 4 metrů.Cena kolem 20 000. Časem ,cca do půl roku ,si chci koupi blue-ray přehrávač.Díky moc za rady. Pepča
    nečekejte optimistickou odpověď. DigiTV není vhodný zdroj signálu pro plazmy a LCD, zvláště ve větších úhlopříčkách které máte v plánu. Koukatelný to bude na CRT. Pokud máte na mysli STB DVB-T, ani v tomto případě by se mi nelíbila 50ka ze 3,5metru. Je to ale na vás..

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Karel129 Zobrazit příspěvek
    Promin ale umis cist??Precti si znovu moji odpovet.Zustan u sve 51CRT a kochej se. Ty ani o jiny nez tvuj nazor nestojis a kdo ma jiny, tak asi zaslouzi zastrelit.
    Kamaráde stojím za názory ale k věci , ale když napíši , že se mi vejde do stěny max. 37 palců a to ještě plno úprav a rozhoduji se mezi 32-37 palců a někdo mi napíše , že je to malý a cpe mi větší tak se nezlob ten neumí číst nebo co si mám o něm myslet . A když mám signál DVB-T a koukám na něj na blízko a nejde to jinak postavit , to je podle vás taky špatně a žena když chce internet na TV když jsme na zahradě nemá možnost se za celý týden třeba koukat na TV tak se podívá přes archýv NOVA ( třeba 2 hod za týden na něco zpětně je podle někoho žrout času ?) a já třeba eurosport kde je to jednoduší , na počítači žena neumí je nám 56 let tak je to taky špatně ? Tady jsem se nedověděl , zdali tyto věci archýv NOVA a eurosport má jiná TV než PANASONIC , ale urážek dost . . Ty to nepotřebuješ ty máš počítač tak co si mám myslet tady . Plno lidí mi psalo 37 palců plazma nahovno je to ořezaný nekvalitní tak jedině LCD v té velikosti ale jaká . 10 lidí 10 názorů Nic ve zlém jste mladý a koukáte na to jinak , ale TV 55 dodělává a jiná se musí koupit a máme určité požadavky asi jiné než vy mladý , ale jaká nejlépe mi poradil a vysvětlil tady vivid.sk .a tomu chci poděkovat .
    Naposledy upraveno uživatelem standawrc: 01-11-2009 v 10:51

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    pipej> nepomylil si si vlakno?
    jsem snad v sekci -jakou tv byste si v současnosti koupili? Nebo nee? tak nevím !!!

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2008

Standa něco z mé zkušenosti jsem na tom věkem stejně. Řešil jsem tenhle problém a dospěl k tomu, že nejhorší je vybírat TV dle velikosti zvláště když jsi omezený něčím -rozměry stěny a pod. Taky jsme si říkaly aby to rozměrově zapadlo a vzali jsme 40" dnes si nandáváme, že jsme nevzali větší. Ale první co je mít možnost opravdu kvalitního signálu. Z horšího neudělá obrázek ani TV za 100K a více. Vzdálenost u LCD se počítá při SD 5x výška TV panelu a u HD 3x výška TV to je u HD a uhloprdce 40 cca 1,6m. Mně to naprosto vyhovuje. A co typ TV ? Boje mezi LCD a PDP byly jsou a budou. Nejlépe to vyřešíš, když si napíšeš co chceš a vYbereš si kandidáty a pak chodíš a koukáš a testuješ. Dívat se budeš Ty a musí se to líbit Tobě. Takové ty řeči tohle je the best a pod od někdy lidí, kteří třeba ani neviděli jak a co pracuje v různých podmínkách jsou hodně zavádšjící. Někdy bohužel je v tom i zlomyslnost typu já jsem se spálil a tak ať i druhý bohužel. Pokud můžeš vem si sebou vlastní přístroj DVD "flašku" s nahraným ttebou vybraným filmem čí tím co si vybereš. Požádej o možnost vyzkoušet si TV a kouknout jak produkuje různé signály atd a pak si vyber. Totiž to je to nejdůležitější a řekl bych i to nejtěžší, ale opakuji koukat budeš Ty a ne my. A každý přecce jen vidíme troch jinak a máme jiné preference. Já jsem se svojím výběrem kromě velikosti spokojený i když vím, že nemám špičkovou TV. Tak hodně zdaru.

fru fru je offline
    Nováček Avatar uživatele fru
    Registrace
    Oct 2009

Citace Původně odesláno od standawrc Zobrazit příspěvek
    Myslím , že přínos to pro někoho má takových jako já je nás více . Třeba internet v televizi a vím hned co koupit . Každý nemá zájem o 47-50 palcový atd. televize někdo rád LCD NĚKDO PLAZMU někomu to je jedno a kouká po televizi co ukazuje nejlépe a na co bude doma koukat nikomu se nic nevnucuje. Určitě nebudu podle zkušeností na 1.6 m doma mít 40 a více palcovou TV to bych byl jako v kině širokoúhlým a v první řadě děkuji - nechci
    my jsme porovnávali v krámu jakou koupit zdali LCD -Plazma a myslím , že záleží jaká se vám líbí co se vám hodí do bytu atd . . Nevidím důvod proč to nemůžeme porovnat třeba Plazmu . LCD a CTR mezi sebou která jde lépe a neduhy těchto televizorů vedle sebe .Nebo vy si myslíte , že plazma je nej a nej a na ostatní se nekouká a jsou to sráče ? Pak si rvete doma vlasy , že bliká , bzučí ,tohle nejde, atd . jenže když do toho dáte 30-50 tisíc tak jste radši sticha . To je jako s autama škodova nahovno ale jezdí stále službu udělá taky a mercedes za x peněz se sere , stále v opravně ale mám mercedesa , že nejezdí to radši neříkám lidem .Takových lidí je
    ne, to jsme se nepochopili, měl jsem na mysli stejnou uhlopříčku LCD vs plasma na určitý druh signálu. Nelze přece takto srovnávat 32 a 42 z jasných důvodu. Píši pouze o obraze, čili o tom, jak si elektronika v dané uhlopříčce poradí ze zdrojem signálu. Nepatřím mezi ty. které zajímá design.
    Naposledy upraveno uživatelem fru: 01-11-2009 v 14:21

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od standawrc Zobrazit příspěvek
    Kamaráde stojím za názory ale k věci , ale když napíši , že se mi vejde do stěny max. 37 palců a to ještě plno úprav a rozhoduji se mezi 32-37 palců a někdo mi napíše , že je to malý a cpe mi větší tak se nezlob ten neumí číst nebo co si mám o něm myslet . A když mám signál DVB-T a koukám na něj na blízko a nejde to jinak postavit , to je podle vás taky špatně a žena když chce internet na TV když jsme na zahradě nemá možnost se za celý týden třeba koukat na TV tak se podívá přes archýv NOVA ( třeba 2 hod za týden na něco zpětně je podle někoho žrout času ?) a já třeba eurosport kde je to jednoduší , na počítači žena neumí je nám 56 let tak je to taky špatně ? Tady jsem se nedověděl , zdali tyto věci archýv NOVA a eurosport má jiná TV než PANASONIC , ale urážek dost . . Ty to nepotřebuješ ty máš počítač tak co si mám myslet tady . Plno lidí mi psalo 37 palců plazma nahovno je to ořezaný nekvalitní tak jedině LCD v té velikosti ale jaká . 10 lidí 10 názorů Nic ve zlém jste mladý a koukáte na to jinak , ale TV 55 dodělává a jiná se musí koupit a máme určité požadavky asi jiné než vy mladý , ale jaká nejlépe mi poradil a vysvětlil tady vivid.sk .a tomu chci poděkovat .
    Prosim precti si mou prvni odpoved!Nic ti nenabizim,jen pohled z me strany na velikost/vzdalenost a tvou "prvni radu v kine".Nebo tve "Problém je, že opravny tyto televize plazma i LCD v menších městech třeba Písek , Příbram atd. neopravují a posílají je ke značkovým opravnám Praha ,Plzen , Č.B."viz. ma odpoved.Mimochodem, bydlim v 50 000 meste.Je mi o neco malo min jak tobe a presto mam jiny nazor na zde,tebou, probirane veci.Nechci uz slovickarit, ani nikomu nevnucuju svuj nazor,jen pisu [COLOR=Red]sve zkusenosti[/COLOR] na tve podnety.[COLOR=Black]Mnoho stesti pri vyberu TV.[/COLOR]

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

zdravím znalce.Co víme o lcd lg37SL8000.Koupit- nekoupit

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

ahoj
    v sobotu jedu konečně vybrat TV
    Jen nevím jakou.Sedím či ležím tak asi 2 - 2,5m.U plazmy se bojím vypálení otisku (na vlastní oči jsem viděl po měsíci a reklamaci na to neuznali) ,LCD nemá po mých courání v obchodech tak hezký obraz snad jen Panasonic.A jak to je HD FULL LED to netuším.Poradí mi někdo?Tak do 20000kaček maximum.
    Děkuju

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od franta1969 Zobrazit příspěvek
    ahoj
    v sobotu jedu konečně vybrat TV
    Jen nevím jakou.Sedím či ležím tak asi 2 - 2,5m.U plazmy se bojím vypálení otisku (na vlastní oči jsem viděl po měsíci a reklamaci na to neuznali) ,LCD nemá po mých courání v obchodech tak hezký obraz snad jen Panasonic.A jak to je HD FULL LED to netuším.Poradí mi někdo?Tak do 20000kaček maximum.
    Děkuju

TX-L37G15E NEBO asi nejlepší u LCD Panasonic TX-L37V10E když ses zmínil o Panasonicu LCD a jiný podobný s větší obrazovkou , ale se stejnýma hodnotama POKUD SE DĚLÁ , ALE ASI NE. Můj názor . 100 LIDÍ 100 NÁZORŮ
    Naposledy upraveno uživatelem standawrc: 05-11-2009 v 23:43

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

TEST KVALITY PLAZMA –LCD Úhlopříčka 102 a 107 cm - 40a42 palců
    Z jednoho testu opsáno VĚŘIT - NEVĚŘIT TOMU.
    Čím méně bodů tím je lepší TV.
    PLNO NOVÝCH TELEVIZORŮ MODELY 2009 TAM NEBYLY V TESTU .

1. philips 42PFL9803H---------- 1.9 LCD
    2. sony KDL-40Z4500-----------2.0 LCD
    3. philips PES0001D/10---------2.0 LCD
    4. sony KDL 40WES-------------2.1 LCD
    5. philips 42PFL9803D----------2.1 LCD
    6. sony KDL-40W5500----------2.1 LCD
    7. sony KDL-40V5500 ----------2.2 LCD
    8. philips 42PFL5604H-----------2,4 LCD
    9. sony KDL40EX1 --------------2.5 LCD
    10. samsung LE40B750 --------2,5 LCD
    11. LG 42LH4000-ZA------------2.6 LCD
    První plazma
    19.LG42Q300--------------------2.7 PLAZMA
    20.panasonicTX-P42X10E-------2.7 PLAZMA
    DÁLE
    24.samsung P542B451----------3.1 PLAZMA
    26.samsung UE40B7000--------3.1 LCD-LED

Uhlopříčka 81cm
    1.philips 32PFL9804H------------------------2.0
    2.sony KDL32E5500---------------------------2.1
    3.sony KDL32V5500 --------------------------2.2
    PRVNÍ samsung
    7.samsung LE32B650-------------------------2.6
    PRVNÍ PANASONIC
    12.TX-L32G10E--------------------------------2.7

Uhlopříčka 94cm
    1.philips 37PFL9804H...........................2.1
    2.philips 37PFL9803H-----------------------2.1
    3.sony KDL37W5500------------------------2.2
    4.loewe 37 FUL HD+100------------------2.2
    PRVNÍ PANASONIC
    8.panasonic TX-37S10E ------------------2.4
    PRVNÍ SAMSUNG
    10.samsung LE37B550-------------------2.6
    Naposledy upraveno uživatelem standawrc: 10-11-2009 v 21:30

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Jako laik jsem se dostal na tohle fórum a čím déle to pročítám, tím jsem zmatenější. Zeptám se tedy:

Jakou konkrétní televizi byste mi doporučili do 20 000 Kč, aby měla pokud možno kvalitní obraz?
    (Jestli je lepší technologie plasma/LCD/jiné nedokážu posoudit)
    Díky moc za tipy.

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Plazma Panasonic, Samsung

Je tu pořád Avatar uživatele Heartwork
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od Pitomec Zobrazit příspěvek
    Plazma Panasonic, Samsung
    Zapomněl si CRT + analog.

Je tu pořád Avatar uživatele garb7
    Registrace
    Dec 2008

Jo ironie je dobrá , ale viděl jsem dost LCD co mají obraz horší než na CRT ale holt jsou ty LCD větší a hlavně placatý .

Strana 41 z 166 PrvníPrvní ... 3139404142435191141 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Jakou TV byste si koupili? (vlákno pro obecné dotazy přes značky)
    Od Ivo Mašek v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 3662
    Poslední příspěvek: 04-03-2022, 17:54