Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 24 z 33 PrvníPrvní ... 142223242526 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 346 až 360 z 485

Téma: Jak přidělat TV na zeď

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

kluci a holky
    nemate nejaky tip na drziak pre 50 palcovu plazmu,
    ale ja to chcem pripevnit na stenu panela a problem je v tom ze tam bude asi 10 cm sadrokatonova stena takze by som potreboval taky drziak co ma rameno a trci aspon 10 cm od steny
    thx
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Potřebuji poradit mám přidělané LCD na zdi kabely chci mít vedené zdí.Existuje na to specijelní lišta plastová kterou bych zazdil a nasledně jí protahl napřiklad i scart?

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

napřiklad i scart?

So scartom budes mat problem, kedze ma velke koncovky, neviem ci najdes dostatocne velku listu. (inak naco je nutne tahat do LCD scart?, nemozes pouzit konponentne prepojenie, v pripade ze nutne potrebujes prepajat analog?)

Je tu pravidelně
    Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od feronr Zobrazit příspěvek
    kluci a holky
    nemate nejaky tip na drziak pre 50 palcovu plazmu,
    ale ja to chcem pripevnit na stenu panela a problem je v tom ze tam bude asi 10 cm sadrokatonova stena takze by som potreboval taky drziak co ma rameno a trci aspon 10 cm od steny
    thx
    Pokud to chapu spravne, mas panel, na nej chces drzak a pak das nejakou jednoduchou, samosnosnou predstenu ze SDK?.

Pak lze pouzit drzak napr. http://eshop.elektra-jordan.cz/vysuv...drzak_sho_1022

Je to sklopne, az 25 cm od zdi a unese to 60 kg.

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    napřiklad i scart?

So scartom budes mat problem, kedze ma velke koncovky, neviem ci najdes dostatocne velku listu. (inak naco je nutne tahat do LCD scart?, nemozes pouzit konponentne prepojenie, v pripade ze nutne potrebujes prepajat analog?)
    možná jsme si nerozuměli mam LCD televizor...ja tu lištu už viděl u někoho ale nevím u koho a bylo to velice šikovně vyřešeno že i scart prošel...

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Citace Původně odesláno od wangone Zobrazit příspěvek
    Potřebuji poradit mám přidělané LCD na zdi kabely chci mít vedené zdí.Existuje na to specijelní lišta plastová kterou bych zazdil a nasledně jí protahl napřiklad i scart?
    Je to jednoduche, pokud rekonstruujes byt nebo mas rozkopane zdi, zajdi do jakehokoli obchodu, ktery prodava elektroinstalacni material a chtej klasickou elektroinstalacni listu 80x40 mm. Prodava se to na kusy v delce 2 metry a stoji nejak do stovky. Tu listu pak zkratis na potrebnou delku a svisle zazdis na planovane misto, i s nandanym krytem. dole a nahore tomu zkratis kryt, tim ziskas krasny velky vstup a vystup z/do listy. Pri tomto prurezu listy garantuju, ze prostrcis bez problemu naraz 2 scarty, ethernet, 3 HDMI, RCA i napajeci kabel. Stacil by i mensi rozmer listy, ale hur by se tim provlikaly kabely. Takhle je to luxusni prace, protoze lista je uvnitr krasne hladka a kabely ji propadnou samy. Rezerva pro dalsi kabely v pohode, mista zustane dost. A kdyz uz budes sekat diru do zdi, je jedno, ze bude trochu vetsi. Delas to jen jednou a s tim, ze tam budes protahovat kabely podle potreby, tak radsi vetsi.
    Finalni prace vypada tak, ze v miste pro TV a dole u zeme je ctvercovy otvor 80x80mm, kterym shora spustis kabely a dole vytahnes.
    Delali jsme to v lete u kamarada presne takto. Foto bohuzel nemam, neporizovali jsme dokumentaci.

Sam se chystam ke koupi LCD 52", zatim to vypada na Sony KDL-52Z5500, tak tu taky sbiram rozumy k zaveseni telky. Bydlim v panelaku a za panelem (na kterem bude TV) je vestavna skrin, cili nebudu dlabat listu do panelu, ale projdu skrz panel a pridelam tu 80x40 listu ze zadni strany panelu do vestavne skrine.
    Drzak planuju predbezne Stell SHO 1005B, nosnost pisou 80kg, ale nevim zda to v realu tolik udrzi, kor kdyz se telka muze odtahnout 60cm od zdi...
    http://www.stell.cz/Katalog/LCD-Plas...SHO-1005B.aspx

Jsem tu novy, timto vsechny zdravim
    Naposledy upraveno uživatelem rakosnik: 30-10-2009 v 13:37

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Nakonec jsem to vyřešil luxusně ještě lepší než lišta na elektro instalaci je lišta na digestoř je k tomu mnoho nejrůznějších koncovek a rozmě 6 x 12 cm je neprosto dostačující na cokoliv foto dodám

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Objednal som si Panasonic TX-42G10e a chcel by som ho dať na stenu. Mohli by ste mi poradiť nejaký držiak na tento typ TV, buď na pevno alebo s vertikálnym nakláňaním. Krytie káblov už mám vyriešené, kúpim kryt zn. Vogels.

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Já mám tento: http://www.stell.cz/Katalog/LCD-Plas...004-black.aspx a vše bez problémů

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

mrkni na tohle od samsungu...věší to na jedno lanko a ničeho se nebojí...ideální plochá montáž...akorát trocha dražší...ale věřím tomu že kutilové dokážou vyrobit něco podobného http://www.alza.cz/samsung-wmn1000-d127783.htm
    a http://www.animak.cz/video/mYHdajyKl...ount-demo.html

Je tu pravidelně Avatar uživatele tjurny
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Habix Zobrazit příspěvek
    Já mám tento: http://www.stell.cz/Katalog/LCD-Plas...004-black.aspx a vše bez problémů
    Take mam toto. Obrovska vyhoda je ze kdyz to zrovna presne nenamerite respektive nenavrtate. Tak jde z telkou jak vyskove tak stanove hejbat.

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od Habix Zobrazit příspěvek
    Mam tiež zalusk na tento, hlavne preto že v navode som sa dočítal že by mal by TV od steny min. 7 cm. Neviem či to treba až tak striktne dodržiavať, lebo mám vybraté aj dalšie ale tie sa pohybujú tak okolo 4-5 cm od steny. Tak neviem.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

zdar, já mám stell SHO 1021S, vzd. od zdi 4 cm a "no problemo" už dva roky na tom visí plazmička, pohoda a taky v návodu tuším bylo 8cm.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od kraťas Zobrazit příspěvek
    zdar, já mám stell SHO 1021S, vzd. od zdi 4 cm a "no problemo" už dva roky na tom visí plazmička, pohoda a taky v návodu tuším bylo 8cm.
    Predepsana vzdalenost od zdi je kvuli chlazeni. Problemy s teplem se nemusi projevit hned, ale zkracuje se zivotnost zarizeni.

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Zdravím všechny, kteří se rozhodli přidělat svůj skvost na stěnu. Sháním stolní stojan, který je běžně dodávaný k TV Sony Bravia KDL-32L4000. Sehnal jsem ji bez stojanu a na zeď se mi s ní nechce. Tuším, že stojan bude společný pro víc typů, ale nevím přesně pro které. Pokud byste byli ochotni stojan prodat, určitě se dohodneme. Díky za nabídky

Strana 24 z 33 PrvníPrvní ... 142223242526 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 22-04-2011, 11:16