Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LCD Asus s repro - jdou vypnout?

stani (1647)|27.4.2007 11:11
zde

Má s tím někdo zkušenosti? Jdou ty zabudované repro vypnout anebo ztlumit(vlastní tlačítko), anebo je to "natvrdo" a repro jdou vypnout jedině tím - vytažením kabelu?...
jojto (865)|27.4.2007 12:18
V OSD je volba zmeny hlasitosti od 0 po 100, v krokoch po 1 (samostatne tlacitko nie je).
stani (1647)|27.4.2007 14:04
aha, takže nemusím něco nastavovat v PC, ale přímo tlačítky na tom monitoru?....
Doom (2331)|27.4.2007 14:14
asi jo...
na LCD panelu NEC 71VM se to dělá stejně, v menu je volba Volume...
stayman (12393)|27.4.2007 15:18
[QUOTE=stani;140493]zde

Má s tím někdo zkušenosti? Jdou ty zabudované repro vypnout anebo ztlumit(vlastní tlačítko), anebo je to "natvrdo" a repro jdou vypnout jedině tím - vytažením kabelu?...[/QUOTE]

Kedze nechces vyuzivat tie zabudovane repro, preco ich potom zapajas? :eek:


EDIT: este ma napadlo, ak teda nemas ine repro a chces ich len ovladat, tak sa to deje presne tak, akokeby boli externe :D Tj. kup si multimedialnu klavesnicu, kde je ovladanie hlasitosti a tlacitkami "+" zvysujes hlasitost, "-" znizujes a "MUTE" vypnes zvuk.

A pokial tu kalvesnicu nemas, umiestni si dole na listu ovladanie hlasitosti a tam mas posuvnik a aj moznost stlmit zvuk=to mute :-R
stani (1647)|27.4.2007 16:54
já je chci využívat, ale ten monitor chci do práce a když třeba někdo zavolá, tak je chci co nejrychleji ztlumit... teď tam mám klasické(překáží)a když někdo zavolá, otočím jednoduše knoflíkem anebo ho zamáčknu(i když je třeba na monitoru spořič)... :D
stayman (12393)|27.4.2007 17:03
Tak tak, je to teda alternativa ku tej multimedialnej klavesnici, co som spominal vyssie :D ;)
stani (1647)|4.5.2007 10:04
jo......

Tak už ho v práci mám, je opravdu výborný, max. spokojenost... ALE na ty vestavěné repráky zapomeňte, to je úplný propadák, nedají se použít vůbec na nic... myslel jsem si, že je budu používat na krátká videa ze zpravodajství, nebo když si budu chtít pustit nějaký zvuk z internetu... Takže staré repráky zůstávají na svém místě(sice také takvé ty nejlevnější, obyčejné, ale proti tomuto Bang&Olufsen :D )
Doom (2331)|4.5.2007 13:35
aspon nemusíš přemýšlet o regulaci hlasitosti
moje repro v NECu sice stojí za houby, ale poslouchat se dají