Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Gigabyte GT-PTV-TAF-RH

aldafallout (9)|24.4.2007 16:35
Dobrý den, nevím jestli tento dotaz zde uz padl a omlouvam se, ale nemam prilis casu to zde hledat. Mam TV Gigabyte GT-PTV-TAF-RH a stratil jsem CD s key. Podporovany program ktery je obsahem baleni karty je Power Cinama od Cyberlinku. stahmul jsem si tento program a karta normalne funguje. Ma ovsem pouze 30-ti deni licenci. Rad bych se zeptal, zda jsou i jine programy, ktere tuto kartu podporuji a jsou volne siritelne. Nechce se mi tento program kupavat a ani nechci zasahovat do registru ci ho stahovat na warezovych strankach. Poradte mi prosim. Hodne na to pospicham. Dekuji aldafallout
Ivo Mašek (10205)|24.4.2007 18:54
Pro zprovoznění tuneru (naladění tv kanálů) není program Power Cinema nutný. Tam potřebujete drivery, které naleznete zde:
http://www.gigabyte.com.tw/Support/VGA/Driver_Model.aspx?ClassValue=VGA&ProductID=2306&ProductName=GT-PTV-TAF-RH
Pro další věci, které jsou vhodné pro system MCE (tuner není pro jiný doporučen), je potřeba si stahnout některý z těchto programů: DVB Viewr, nebo ProgDVB, nebo ShowShifter. Přičemž zdarma je pouze ProgDVB. Za nejlepší se všeobecně udává DVBViewer, stojí zhruba 400 Kč.
aldafallout (9)|24.4.2007 20:19
moc dekuji za radu