Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Při zachytávání se mi trhá obraz

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

Grabuju v xvid a audio mpeg layer3. To se mi ale trhá obraz. Když dám grabovat v xvidu a audio PCM, tak se mi obraz netrhá, ale já to potřebuju nahrát se zvukem v mp3. Proč mi to dělá?
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

No co tak potom to přehnat třeba přes VirtualDub a ten zvuk převést dodatečně,je to pár minut.
    Chceš toho po PC moc naráz.

Je tu pořád Avatar uživatele artam
    Registrace
    Mar 2004

Tomasvlk: robí ti to preto, že ti PC nestíha real-time kódovať mp3 ešte aj s tým Xvidom, obidva sú výpočtovo náročné procesy. Okrem toho si vyrobíš problém s rozchádzaním zvuku s obrazom, aj keď rozchádzať sa ti to bude skoro vždy .
    Najmenej problémov budeš mať pri nahrávaní zvuku do PCM 48kHz a až následne zvukovú stopu prekódovať do MP3.

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Jaké máš při grabování vytížení procesoru? Pokud jede na 100% tak nestíhá - pak musíš buďto někde nějaký procesor ušetřit, pořídit rychlejší nebo něco nechat na druhý průchod. Ušetřit se něco dá snad jen, že si zkontroluješ jestli náhodou nemáš zobrazení obrazu během grabování v režimu "preview", tedy jestli to procesor nefrká na obrazovku místo aby používal overlay.

Podobná témata

1. Preco sa trha/seka obraz...?
    Od mateus v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 26-08-2007, 20:26
  2. Shawshank - po masteringu se trhá
    Od kocourleo v sekci Mastering
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 10-10-2005, 23:24
  3. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 05-06-2005, 22:35
  4. Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 07-05-2005, 20:07
  5. Lze aby výsledkem zachytávání z TV byl neprokládaný obraz??
    Od David Lister v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 67
    Poslední příspěvek: 24-11-2004, 13:51