Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Ambilight 3

peppies74 (22)|20.4.2007 10:09
Ahoj, někdy se tu baví lidi o Ambilight od Philipsu a tak jsem nahrál na youtube video, které jsem včera natočil. Aspoň budete mít představu o tom jak to celé vypadá a možná to někomu pomůže při výběru TV, což byl velice tvrdý oříšek :-)

POiNTERx (436)|20.4.2007 10:35
Super peppies74 ... ja som davnejsie zalozil podobnu temu, ale len s fotkami https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=11055

Chcel by som este upozornit, ze kmitanie ktore je vidiet na videu je sposobene odlisnou frekvenciu pri snimani na kameru (podobne ako vidiet pri kamerovani 50Hz CRT)...v skutocnosti toto kmitanie nevidno... co mi peppies74 urcite potvrdi.
peppies74 (22)|20.4.2007 11:35
[QUOTE=POiNTERx;139754]Super peppies74 ... ja som davnejsie zalozil podobnu temu, ale len s fotkami https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=11055

Chcel by som este upozornit, ze kmitanie ktore je vidiet na videu je sposobene odlisnou frekvenciu pri snimani na kameru (podobne ako vidiet pri kamerovani 50Hz CRT)...v skutocnosti toto kmitanie nevidno... co mi peppies74 urcite potvrdi.[/QUOTE]

Jasně přesně to je tak, kmitání je jen na to videu. Vím, že jsi dělal nějaké fotky z téhle TV a vlastně i Ty můžeš za to že jí mám doma :-)
vlastax (175)|20.4.2007 13:18
Ambilight je stejný kýč jako sádrový či plastový trpaslík a stejně k ničemu. Obojí je děláno pro Germány, oni v takových pitominách a cingrlátkách mají zálibu.

Vzpomínáte na barevnou hudbu???:D
POiNTERx (436)|20.4.2007 13:37
vlastax: A k comu ti su vlastne filmy? Preco ich pozeras? ... asi pre zabavu... a zabava je o emociach... Ambilight je tiez o emociach... nepotrebujes ho k zivotu, tak isto ako nepotrebujes televiziu k zivotu.
Ale neberem ti tvoj nazor... zrejme pri pohlade na plastikovych trpaslikoch trpis nejakymi komplexami... ok, ale ambilight si nikdy v zivote nevidel v pohodli obyvacky, tak ho dopredu neodsudzuj.
peppies74 (22)|20.4.2007 14:11
[QUOTE=vlastax;139778]Ambilight je stejný kýč jako sádrový či plastový trpaslík a stejně k ničemu. Obojí je děláno pro Germány, oni v takových pitominách a cingrlátkách mají zálibu.

Vzpomínáte na barevnou hudbu???:D[/QUOTE]

Vzpomínám na ní a asi patřím mezi Ty lidi, kterým se to líbí :-) to víš tvoje plasma to není :-) Já se rozhodl pro tohle a chtěl jsem jen ukázat lidem, který neví vo co go ať se podívají :-) taky Tě to zajímá ??? :-)))
emmerityx (210)|23.4.2007 12:13
Považuju Ambilight za nejjednodušší způsob jak povýšit sledování TV a povýšit i vzhled TV v k tomu vhodném interiéru. Neznám nikoho kdo ho má a měnil by za TV bez..
Samja (1)|28.4.2007 08:52
I přes počáteční nedůvěru jsem nakonec koupil Philips 9731 s Ambilight a dnes bych neměnil.Sledování televize s Ambilight je zase něco jiného než dřív.