Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Jak opravit video v DivX, chybi "index block"?

Nováček Avatar uživatele JoseFS
    Registrace
    Oct 2004

Abych to vzal od zacatku. Pre dvema roky jsem si natocil video z jedne motor show, v pocitaci nastrihal, prevedl do DIVX a nasledne vypalil na CD, jedina kopie V te dobe slo prehrat video z CD bez problemu. Bohuzel nyni lze prehrat jen jedna tretina, indikovana delka je v poradku, ale proste po jedne tretine se prehravani videa ukonci. Kdyz jsem toto video otevrel ve VirtualDubu, tak hlasil neco jako chybejici index block a zahajil rekonstrukci po cca 1 hodine dokoncil zpracovani a zobrazil hlasku, posun ve videu bude velmi pomaly a doporucil obnovu Keyframe, prehrat slo zase jen tretinu. Tak jsem otevrel soubor znovu zapnul jsem obnova keyframe a VirtualDub zapocal zpracovavat, vysledkem bylo video tretinove delky (tj. to co slo prehrat). Zkusil jsem nacist CDcko v nekolika mechanikach, ale vysledek je stale stejny, CDcko neni nijak poskrabane. Muzete mi prosim poradit, zda je mozne nejakym zpusobem to spravit.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Nevím, nevím.

Mám doma VCD z roku 1997 z jedinečné zabíjačky, které jsem tenkrát udělal, je celé pokapané od slz, jak nad ním vždycky pláči, protože mi přestalo hrát a nejde zkopírovat na disk.

Naklonoval jsem ho pomocí CloneCD s tím aby se nepokoučel opravovat chyby, ale je to nesledovatelné, obraz je rozsegmentovaný, hnus.

V tvém případě bych se pokusil najít alespoň přibližně místo, kde je chyba ( to je ta třetina) a to místo pomocí třeba Aviutil apod. vystřihl.
    Pak to v editoru ošvindloval, jako že to tak má být.

Je tu pravidelně Avatar uživatele Tean
    Registrace
    Mar 2004

toto som nasiel na nete
    http://www.skydvd.sk/opravy.html

Je tu pravidelně Avatar uživatele Whitejoker
    Registrace
    Mar 2004

DivFix, tady v downloadu

Nováček Avatar uživatele JoseFS
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Whitejoker
    DivFix, tady v downloadu
    DIVFix zobrazil hlasku, ze opravil chybu, ale pri prehravani se to v tom problematickem miste zpomali tan na cca jeden frame za sekundu a po chvili to vytuhne uplne

Je tu pravidelně Avatar uživatele Whitejoker
    Registrace
    Mar 2004

můžeš zkusit vystřihnout tu špatnou část, záleží jak je dlouhá a jestli ti to nějaký program vůbec umožní uložit.

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 03-03-2012, 22:06
  2. Co znamená v "RAD video tools" Bink it a Smack it
    Od slatored v sekci Editace videa
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-01-2007, 13:11
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-08-2006, 11:00
  4. Jak bezproblémově na "DivX" v Adobe Premiere 6.1
    Od Martin Suchánek v sekci Kodeky