Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zase to samé

Hans (4)|6.10.2004 12:44
Vím, že jste to tady už určitě řešili asi miliónkrát, přesto volám help!!! Kde najde amatér, neumětel a laik opravdu podrobný návod, když se rozhází video a zvuk při převodu do XviD. Tedy rozhází tak, že na začátku to sedí a nakonci se zvuk posune. Vše, co jsem zatím zkoušel (změna fps, audacity) buď nefunguje, nebo to dělám blbě, nebo nevim. Mike například píše, že to mám vložit do timeline v Sony Vegas a objeví se mi tam dva pásy, jeden zvuk a jeden video, které pak srovnám. Mně se tam objevuje jen jeden pás. Vím, že je to tím, že zřejmě neumím pracovat v Sony Vegas.
Tedy, kde je návod, krok po kroku, co s tím, pro blbce (ne pitomce, to bych si nedovolil.
Je zvláštní, že u většiny filmů se mi to nerozhází, ale pak najednou, u něčeho na čem mi záleží (jako teď třeba Barry Lindon) se to rozhodí, ač vše nahrávám naprosto stejně (tedy nahrávám před tv kartu Leadtek).
Díky díky díky - zoufalec.
mirekv (7169)|6.10.2004 13:19
Zase to samé, ach jo! :-((
clee (6592)|6.10.2004 13:37
virtual dub, audio i video na direct stream copy, VIDEO->framerate->change so...


jinak ve vegasu, kdyz se ti tam neobjevi audiostopa, tak ji tam vraz rucne (insert/add audio track, nebo tak nejak)