Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Zase to samé

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

Vím, že jste to tady už určitě řešili asi miliónkrát, přesto volám help!!! Kde najde amatér, neumětel a laik opravdu podrobný návod, když se rozhází video a zvuk při převodu do XviD. Tedy rozhází tak, že na začátku to sedí a nakonci se zvuk posune. Vše, co jsem zatím zkoušel (změna fps, audacity) buď nefunguje, nebo to dělám blbě, nebo nevim. Mike například píše, že to mám vložit do timeline v Sony Vegas a objeví se mi tam dva pásy, jeden zvuk a jeden video, které pak srovnám. Mně se tam objevuje jen jeden pás. Vím, že je to tím, že zřejmě neumím pracovat v Sony Vegas.
    Tedy, kde je návod, krok po kroku, co s tím, pro blbce (ne pitomce, to bych si nedovolil.
    Je zvláštní, že u většiny filmů se mi to nerozhází, ale pak najednou, u něčeho na čem mi záleží (jako teď třeba Barry Lindon) se to rozhodí, ač vše nahrávám naprosto stejně (tedy nahrávám před tv kartu Leadtek).
    Díky díky díky - zoufalec.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Zase to samé, ach jo!

Čestný člen Avatar uživatele clee
    Registrace
    Mar 2004

virtual dub, audio i video na direct stream copy, VIDEO->framerate->change so...

jinak ve vegasu, kdyz se ti tam neobjevi audiostopa, tak ji tam vraz rucne (insert/add audio track, nebo tak nejak)

Podobná témata

1. A zase ta spotřeba
    Od Karel129 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 39
    Poslední příspěvek: 19-02-2009, 14:23
  2. Zase zvuk
    Od pierchala v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 07-12-2007, 11:15
  3. Zase 16:9 , co s tim??
    Od Spagin v sekci Editace videa