Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vegas vegas, všude samej Vegas!!! Ale ta rychlost!

pierrek (59)|6.10.2004 11:49
Nazdárek, Vegas je jeden z mála softů, který jsou rychlý, svižný, skvěle ovládatelný, ale jen pokud pracujete s jedním ... možná s dvěma video soubory. Ale tím to končí! Pokud tam ještě vložíte titulky a prolínačky a efekty tak místo 25 snímků za sekundu vám stěží zbydou 4, a to ještě v malým okýnku někde dole vpravo. Takže to shrnu: pro mě Vegas bude bomba až bude konečně podporovat Real-time karty! Zatím se o tom furt jenom kecá a nic. Nevím proč o Vegasu tvrdí že je profesionální editor, když stěží utáhne dvě a víc videa. Vím o čem mluvím. Dělám na něm reklamy pro Reg. TV. :-!!!
yozefb (684)|6.10.2004 12:14
OK ukaz mi ktory soft bez karty nema problem s prewiev pri vyssom zatazeni.
Vo Vegase treba prewiev nastavit az potom to ide v poho.



https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=467
smiricky (6)|10.10.2004 08:12
to: Yozeph

Co treba Final Cut?

Ma stim vubec nekdo zkusenost? Tady o tom nikdo nikde skoro nepsie a na mujmac.cz je to zas jak za procesu v 50 letech. Mac je nejlepsi, vsechno zvladne, objektivita nikde, PC nevideli, nezkouseli, bo se ho stiti.

Ale vazne: nevidel to nekdo jak to beha, na nejake G4, G5 v singlu nebo v dualu?
Prej na tom strihali Devcatko v HD ze CineAlty, s nejakou desetibitovou zachytavaci kartou. Ale zbytek delal proc.
To musel bejt hukot.
Kdyz tady lidi pisou (Pitomec) Ze i P4 3,2 HT 800 :(( ma problemy, nebyly by lepsi ty jabka?

Teda pokud clovek jako ja uvazuje o nakupu novy masiny...


I kdyz bych radsi PC.

Ma tu nekdo nejakej Dual? Athlona MP? Prej to bylo svyho casu docela rychly, videl jsem test, kde to ty jabka porazilo a dnes je dual Athlon MP vybehova rada, dalo by se to postavit docela levne. :-(((
yozefb (684)|10.10.2004 17:06
[quote=smiricky]to: Yozeph

Co treba Final Cut?....[/quote]

Markiza robi nelinearne strihy na FinalCut-och (uputavky, headliney atd.)
grafiku - zabudol som ako sa vola soft (ktoru podla mna maju siroko daleko v CE najlepsiu) a to vsetko na G4 a G5-tkach.
Nemam skusenosti s Macom a ani nemam na to aby som ho vlastnil,
poskladal by som si PC aj s MP ale pokial je strih iba moje hobby musim dat zabrat iba svojmu 2.7 XP 8-)
smiricky (6)|10.10.2004 20:28
[quote=yozefb]
Markiza robi nelinearne strihy na FinalCut-och (uputavky, headliney atd.)
grafiku - zabudol som ako sa vola soft [/quote]

To bude bud Motion, nebo Shake. Spis ten motion - je na grafiku .
Shake je jina sranda stoji to 3000$ a delaj se na tom pokrocily efekty.
Delal se na tom Matrix, Pan Prstenu a tak....

I kdyz Markiza si to asi muze dovolit a upoutavky musi vypadat dobre.