Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pomozte identifikovat konektor

midlander (18)|12.4.2007 16:30
Potřeboval bych pomoct s identifikací konektoru. V příloze je foto samce. Konektor je na digi USB kartě Yakumo Quickstick na připojení TV antény, to na fotce je redukce z běžného anténního konektoru na tento. Podruhé jsem se s ním setkal na vývodu antény v autě. Navštívil jsem GES i GME, ale jenom kroutili hlavama. Nemáte někdo tucha, jak se konektor značí, ideálně kde by se dal sehnat? Díky za pomoc.
Edit: Pro úplnost, průměr té vnější části konektoru je cca 3 mm.
P1010029.JPG P1010031.JPG
blueant (820)|12.4.2007 21:02
[QUOTE=midlander;138992]Potřeboval bych pomoct s identifikací konektoru. V příloze je foto samce. Konektor je na digi USB kartě Yakumo Quickstick na připojení TV antény, to na fotce je redukce z běžného anténního konektoru na tento. Podruhé jsem se s ním setkal na vývodu antény v autě. Navštívil jsem GES i GME, ale jenom kroutili hlavama. Nemáte někdo tucha, jak se konektor značí, ideálně kde by se dal sehnat? Díky za pomoc.
Edit: Pro úplnost, průměr té vnější části konektoru je cca 3 mm.[/QUOTE]

Pripomina to trosku stred N-konektora na WIfi.
midlander (18)|13.4.2007 09:04
[QUOTE=blueant;139021]Pripomina to trosku stred N-konektora na WIfi.[/QUOTE]

To jsem si taky podle obrázků myslel, ale N konektor to prý není, že prý je větší než tohle (mi řekli v obou krámech).
StanFred (12)|22.5.2007 09:31
Zkuste se zeptat na http://www.rasel.cz
midlander (18)|22.5.2007 10:41
Už jsem to mezitím identifikoval. Jedná se o anténní konektor označovaný jako "FAKRA", já jsem na něj narazil v nabídce několik obchodů s auto-hifi, neboť se používá právě na anténu rádia v autě. Není levnej.