Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Leadtek DTV1800H nebo Twinhan T-3056 ???

beranf1 (4)|12.4.2007 08:54
Přemýšlím nad koupí hybridního TV-Tuneru buď Leadtek DTV1800H a nebo Twinhan T-3056.
Díky za jakékoli názory a rady.

Leadtek DTV1800H: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=43812
Twinhan T-3056: http://www.alza.cz/hybridni-televizni-karta-twinhan-t-3056-d72270.htm
Ivo Mašek (10205)|12.4.2007 14:38
No, těžký výběr. Já bych se asi přiklonil k tomu Leadteku, ale nebral bych model 1800H, ale model 2000H. Je totiž totožný s tebou vybraným modelem, ale navíc v balení dostaneš CD s Ulead VideoStudio 9.0, Ulead DVDMovieFactory 4.0 a Ulead Cool3D 3.0. A to nejdůležitější: V ČR je pro Leadtek velmi dobrá podpora.
Ten produkt Twinhan také není špatný. Dle dat, která jsou v popisu výrobku.
.... nelehký výběr.
beranf1 (4)|15.4.2007 16:34
Nakonec jsem koupil ten Twinhan T-3056.
První dojmy: zatím signál přijímám jen z kabelovky UPC. Všechny programy na kabelovce dodávaný SW od Twinhanu automaticky bezproblémů najde.
OBRAZ - Kvalita obrazu nic moc (předpokládám že UPC nedistribuje ve svých kabelových rozvodech tak nekvalitní obraz proto předpokládám že to je dáno jednak obecně příjmem analogového TV vysílání na PC a také ne úplně kvalitním Tunerem na této kartě) a u dodávaného SW jsem nenašel možnost jemného doladění signálu na jednotlivých kanálech.
ZVUK Nejčastě se stane při přepnutí na Novu že vypadne zvuk...k obnovení zvuku dojde po přepnutí na jiný kanál a zpět na Novu nebo po vypnutní a opět zapnutí daného SW.
DO reaguje dost opožděně a jen při pořádném stisku klávesy (vetšinou jen při přímém namíření na čidlo), ale ten DO mě naštěstí zatím nijak neva.

Doufám že obraz u DVB-T bude podstatně lepší pokud budu mít dobrý signál. Až pořídím anténu pro příjem signálu DVB-T tak napíšu report.
beranf1 (4)|25.4.2007 21:06
vcera me potesilo ze Twinhan Hybrid 3056 funguje bezproblemů i pod Windows VISTA 64bit :-) Staci nainstalovat posledi verzi prehravace DigitalTV3.2build04 a jede to ;-)