Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Jak propojit dvd rekorder s druhou tv

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Ahoj lidi. Mám takový malý(větší) problém. Ještě nedávno cca 1/2 roku nazpět jsem používal videorekorder na VHS kazety, který jsem měl klasicky propojen kablem k tv v obyváku. Rozdvojkou z videa jsem dalším koaxialem natahl tento do druhé tv v kuchyni. Manželka se mohla v kuchyni dívat na video na svoje nahrané pořady a já v obyváku z tv na své. Nedávno jsem si koupil dvd rekorder a nevím jak by to šlo opět nějak propojit tak, aby se manželka mohla z dvd rekorderu dívat v kuchyni na nahraný pořad.Uvažoval jsem, jestli nemám koupit nějaký scart i s tv výstupem na koaxialní kabel, který bych odvedl do kuchyně do druhé tv. Jde to nějak vyřešit? Díky za odpovědi.
    Naposledy upraveno uživatelem duranduran: 11-04-2007 v 16:14 Důvod: oprava slov a doplnění
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Oct 2006

Tak jednoduché to není. Redukce scart-koaxial neexistuje. Jestli má ten DVD recorder dva scarty a ta TV v kuchyni alespoň jeden, pak by se dalo použít tohle:
    http://h-centrum.cz/inshop/scripts/d...1352&level=201
    Je to sice dražší řešení, ale elegantní a rychlé. Pak ještě modulátor a z něj koaxial do kuchyně. Třeba tenhle:
    http://www.seznamzbozi.cz/prislusens...p13104675.html
    Poslední řešení je nejlevnější, pusť manželku z kuchyně do pokoje
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Jak propojit analogový DVD rekordér se settopboxem
    Od tark v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 06-09-2010, 07:27
  2. Jak propojit TV + sat + dvd rekordér?
    Od kapi6 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-12-2008, 05:28
  3. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 20-10-2008, 18:18
  4. přechod na druhou vrstvu DVD DL
    Od Apofis74 v sekci Vypalovačky a média
    Reakcí: 54
    Poslední příspěvek: 16-04-2006, 02:34