Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Lacna TV karta s podporou DVB Dream

Dreamer (459)|8.4.2007 23:31
Viem ze Airstar 2 je naj, navyse ta DVB Dream podporuje, ale potrebuem to pre znameho, su aj karty o polovicu lacnejsie, takze to si moze kupit aj dve namiesto AS2.

Ked mate lacnu DVB-T kartu, najlepsie PCI, ale moze byt aj USB 2.0, mohli by ste prosim vyskusat spustit DVB Dream a zistit ci tam funguje toto:

- skenovanie (pozor, to je aj pri AS2 niekedy problemove, najskor treba asi spustit skenovanie DVB-S a potom este raz)
- hromadny PIP (kontextove menu - PIP)
- hromadne nahravanie

Viac info najdete tu (precitajt esi tam hlavne poznamky, tiez vyskusajte rozne zariadenia / devices ked vam karta nepojde):

https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=8668

Prip. este napiste ci ste s tou kartou spokojni. Vdaka.

Edit: kedze nikto neodpoveda, tak som to pozmenil, DVB Dream ma podporu BDA, tak poznate aspon lacnu a kvalitnu DVB-T kartu s podporou BDA, prip. stranku kde je aj tato informacia. Vdaka.
Dreamer (459)|12.4.2007 00:41
Kedze nikto neodpoveda, tak som to pozmenil, DVB Dream ma podporu BDA, tak poznate aspon lacnu a kvalitnu DVB-T kartu s podporou BDA, prip. stranku kde je aj tato informacia. Vdaka.
petrusek (32)|16.5.2007 08:51
Taky by mě zajímalo, protože moje MSI MegaSky 580 (USB2) už mě pomalu začíná štvát co se týka malé citlivosti na signál a z toho vyplývajích častých chyb v nahrávkách. Na druhou stranu je to s ní docela dobré co se týká SW protože podporuje BDA. Takže teď nevím do čeho bych se měl pustit. Nevíte prosím někdo jak je to s podporou BDA u Averů??? Zaujal mne třeba PCI Aver TV Hybrid (nějaká zkušenost?)