Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Aver hybrid volar + alt.soft

jaluvkap (35)|6.4.2007 11:01
Zdravim, zkouseli jste nekdo nejaky alternativni soft s timhle prckem? Ten od vyrobce je v poho, dokonce mi jede na starickem p3-800, ale mam problem s tim, ze grafika notebooku nepodporuje dx9 (overeno dxdiagem - je to s3 savage/ix) a tudiz mi v originalnim softu nejak nefunguje zobrazeni v okne ... proste se mi nezmensi obraz do okna a tak vidim v okne jen vyrez ... hledam teda soft, co to zvladne ... zkousel jsem flytv/atv2000 i dscaler, ale ani jeden ten tuner nenasel(fly) prip. kdyz uz nasel, taxe nepodarilo jej rozjet(atv-graph failed/dscaler-chyba v nejakem zdrojaku) ... budu rad za kazdou radu ... system je winXP, ovladace jsou nainstalovane

edit: taxe mi podarilo rozjet avertv i dscaler ... stacilo jen zmenit barvy na 16b ... hurra hurra hurra
petrusek (32)|20.6.2007 14:32
Zkoušel jsem alternativní soft jenom pro DVB-T část. Mohu potvrdit úspěch s MyTheatre, ProgDvb (4 i 5), AltDvb a neúspěch s DvbDream - bohužel.

Edit: někde jsem se dočetl že DvbDream s tím taky funguje, akorát se to musí nějak speciálně úchylně nahazovat
Foolproof (2713)|21.6.2007 12:28
DX9 pro zobrazování videa není ptřeba.
Existuje i VMR7 a overlaymixer, který teoreticky vůbec DX nepotřebuje. Je třeba změnit graf nebo pokud je automat, tak nastavit vyšší prioritu pro jiný renderer, než je VMR9.
Krokyn (2)|12.7.2007 21:53
je možné sehnat driver pro tuto kartu, aby uměla TVanalog v XP?