Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

3x televize + 1x rádio: FlyTV Express X1 MST-STA2

Doom (2331)|5.4.2007 10:10
co vy na to? dobrá hračka, ne?
a konečně zas jednou komponenta do pci-e: FlyTV Express X1 MST-STA2
Ivo Mašek (10205)|5.4.2007 10:24
No, já v tyhlety hračky, co údajně umí všechno, moc nevěřím. (ono je to s nimi takové ošemetné) To by chtělo, aby to někdo vyzkoušel.
Quinkent (2)|23.3.2008 11:31
Mohli by ste poradit alternativny software, ktory by mohol fungovat s touto kartou? Pozor: ide mi teraz o prijem analogoveho signalu, nie o DVB-T a DVB-S. Dodavana aplikacia "Lifeview MPV" nie je spatna, ale neumoznuje manualne ladenie jednotlivych kanalov (len "autosearch"). Na niektorych kanaloch (hlavne SK a CZ) sice naladim velmi kvalitny obraz, ale vobec nezachytim zvuk. Myslim, ze by to prave chcelo jemne manualne doladit na spravnu frekvenciu.
Ivo Mašek (10205)|23.3.2008 12:37
Měla by (pouze pro analog) funguvat tato alternativa:

Fly 2000 TV
http://members.home.nl/fly2000/index_e.html

případně zkusit:

ATV2000
Návod na ATV2000 2.1.1.5
antoni (16)|8.5.2008 15:08
[QUOTE=Quinkent;170159]Mohli by ste poradit alternativny software, ktory by mohol fungovat s touto kartou? Pozor: ide mi teraz o prijem analogoveho signalu, nie o DVB-T a DVB-S. Dodavana aplikacia "Lifeview MPV" nie je spatna, ale neumoznuje manualne ladenie jednotlivych kanalov (len "autosearch"). Na niektorych kanaloch (hlavne SK a CZ) sice naladim velmi kvalitny obraz, ale vobec nezachytim zvuk. Myslim, ze by to prave chcelo jemne manualne doladit na spravnu frekvenciu.[/QUOTE]

Problém ktorý popisuješ je spôsobený nastavením ANALOGU - ked tam nastavíte zem čechy tak pri programoch ktoré najde môže byť problém so zvukom.
Ja som si nastavil Polsko a normu B-standartní a bolo to OK.

Problém mám skôr s ladením Satelitných programov - minulý rok mi pekne naladilo všetky programy z Astry, ale teraz mi to pri ladení zbehne tak cca do 60% a potom vybehne okno - chyba aplikácie, zatvorenie aplikácie a hlásenie microsoftu...
Potreboval by som s týmto poradiť, alebo poradiť na satelit inú aplikáciu ako je tá MPV...