Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nové LCD Panasonic !!

SIMSON (39)|4.4.2007 19:14
Síť prodejen Euronics a někteří internetoví prodejci začali nabízet nové modely LCD TV Panasonic v černé barvě. Na oficiálních stránkách CZ Panasonicu však o tom není ani zmínka. Velice mě zaujal model Panasonic TX-32LXD70F
http://www.elektro-paloucek.cz/panasonic-tx32lxd70f-p-4385.html?products_id=4385
Máte někdo nějaké další (novější) informace o dostupnosti, rozměrech atd. ? V nejbližší době si chci pořídit nové LCD (jsem limitován šířkou) a tento TV mi překazil plány pořídit SONY KDL 32V2500 !! Dá se říci, že je tento nový Panasonic lepší (lépe vybaven) ? Dík za info
stani (1647)|4.4.2007 20:02
no, nevím.. LCD asi jen od 94 cm a výše...
hermanson (67)|5.4.2007 06:29
Na Panasonic.ch mas podrobne specifikace.A model LX70 je to same,ale bez digi tuneru a o dost levnejsi.
RICI (222)|5.4.2007 10:52
No vypada fakt skvele. "V" Sonak je Mercedes, ale tady je DK 8500:1 a 100Hz Motion Picture Pro. Navic cena kolem 32k je vzhledem k tomu Vecku dost zajimava. A pokud bude k mani verze bez DVB-T o nakej ten litr levnejsi, tak urcite zamicha karty ve 32"...
hermanson (67)|5.4.2007 11:07
V nemecku bez toho digi tuneru do 1000 eur.
SIMSON (39)|5.4.2007 12:04
[QUOTE=RICI;138227]No vypada fakt skvele. "V" Sonak je Mercedes, ale tady je DK 8500:1 a 100Hz Motion Picture Pro. Navic cena kolem 32k je vzhledem k tomu Vecku dost zajimava. A pokud bude k mani verze bez DVB-T o nakej ten litr levnejsi, tak urcite zamicha karty ve 32"...[/QUOTE]
Ten kontrast se mi moc nezdá. SONY má 1700:1 (normální) a 7000:1 (dynamický). Tento Panasonic má uveden (alespoň v tom odkazu) 1000:1 (normální). Více mě zaujala ta kompenzace pohybů (100 Hz). Já jsem Sony viděl v obchodě, ale nedávali zrovna žádný sportovní přenos. Myslíte si, že (i když to Sony přímo neuvádí) nemá taky nějaký kompenzátor ? Já jsem fanda do F1 a tak je to pro mě docela důležité, ale zatím nemám možnost si Panasonic prohlédnout "naživo". DVB-T určitě chci a asi půjdu do SONY :).
maiki (154)|5.4.2007 16:11
dival jsem se za vylohou na nejakou LCD NEW Sony Bravia a nevim jestli to bylo tim ze proste si dovolilo venku byt trochu jasno nebo co ale ten obraz/kontrast mi prisel trapny, navic ten fotbal to celkem nevkusne rozmazavalo, a chteli za to 1500 liber
RICI (222)|6.4.2007 10:32
[QUOTE=SIMSON;138230]Ten kontrast se mi moc nezdá. SONY má 1700:1 (normální) a 7000:1 (dynamický). Tento Panasonic má uveden (alespoň v tom odkazu) 1000:1 (normální). Více mě zaujala ta kompenzace pohybů (100 Hz). Já jsem Sony viděl v obchodě, ale nedávali zrovna žádný sportovní přenos. Myslíte si, že (i když to Sony přímo neuvádí) nemá taky nějaký kompenzátor ? Já jsem fanda do F1 a tak je to pro mě docela důležité, ale zatím nemám možnost si Panasonic prohlédnout "naživo". DVB-T určitě chci a asi půjdu do SONY :).[/QUOTE]

Nevim proc se ti to nezda, u novejch modelu vyssi tridy LCD celkem bezna hodnota. Mrkni treba na svycarsky stranky Panasonic (u nas se vzdy trochu zaspi) a tam to mas cerny na bilym. Jinak co se tyce tech 100Hz, urcite to bude krok vpred. Zatim vsechny modely LCD s nejakou 100Hz technologii ("M"Samsung, WL68P Toshiba) obrazove prevysovaly konkurencni vrobky. "V" Sonak to dohani Bravia Engine + dalsi vychytavky, podobne jako Philips s PP2HD a Clear LCD a obrazove jsou srovnatelny (jedna se vsak o vyrobky z nejvyssich modelovych rad danych vyrobcu).

[QUOTE=maiki;138247]dival jsem se za vylohou na nejakou LCD NEW Sony Bravia a nevim jestli to bylo tim ze proste si dovolilo venku byt trochu jasno nebo co ale ten obraz/kontrast mi prisel trapny, navic ten fotbal to celkem nevkusne rozmazavalo, a chteli za to 1500 liber[/QUOTE]

SONY pouziva slavny nazev BRAVIA u vsech modelovych rad LCD, a jestli jsi videl za vylohou nejaky "U" model, tak mohl bejt "NEW" jak chtel :-).
Ostatne stejna situace je u vsech nejnizsich rad vsech vyrobcu...
SIMSON (39)|6.4.2007 11:06
[QUOTE=RICI;138323]Nevim proc se ti to nezda, u novejch modelu vyssi tridy LCD celkem bezna hodnota. Mrkni treba na svycarsky stranky Panasonic (u nas se vzdy trochu zaspi) a tam to mas cerny na bilym. Jinak co se tyce tech 100Hz, urcite to bude krok vpred. Zatim vsechny modely LCD s nejakou 100Hz technologii ("M"Samsung, WL68P Toshiba) obrazove prevysovaly konkurencni vrobky. "V" Sonak to dohani Bravia Engine + dalsi vychytavky, podobne jako Philips s PP2HD a Clear LCD a obrazove jsou srovnatelny (jedna se vsak o vyrobky z nejvyssich modelovych rad danych vyrobcu).

Kdyz bys mel moznost ziskat tohoto Panasonica levneji, zustal bys u SONY (pomalu vybehovy model) nebo volil Panasonic (zcela novy model)? Designove mi vyhovuji oba. Dik za nazor.
RICI (222)|6.4.2007 11:49
[QUOTE=SIMSON;138337]
Kdyz bys mel moznost ziskat tohoto Panasonica levneji, zustal bys u SONY (pomalu vybehovy model) nebo volil Panasonic (zcela novy model)? Designove mi vyhovuji oba. Dik za nazor.[/QUOTE]

:-) Tot otazka! Shodnu se s tebou v nazoru na design, presne podle myho gusta oba dva modely. Ostatni je na povazenou, pro Sonaka mluvi spickova a proverena kvalita, pro Panas zase to ze se jedna o novej model s pokrocilejsi technologii. Vzdycky je problem se rozhodnout mezi nabusenou novikou a proverenym modelem. Jeste je tu varianta pockat na novy Philipse, ktery maj bejt pekelne nadupany a mimo jine tez s technologii 100Hz.
blackdave (19)|6.4.2007 12:06
boze, boze... :) Tise a mlcky tu procitam veskere diskuze okolo LCD TV a jsem z toho proste jelen, uz ani nevim co chci :) A vse to zapricinil tenhle novy Panasonic, no nic asi pockam jeste na nove Philipse a pak se uvidi. :)
SIMSON (39)|6.4.2007 16:26
[QUOTE=RICI;138341]:-) Tot otazka! Shodnu se s tebou v nazoru na design, presne podle myho gusta oba dva modely. Ostatni je na povazenou, pro Sonaka mluvi spickova a proverena kvalita, pro Panas zase to ze se jedna o novej model s pokrocilejsi technologii. Vzdycky je problem se rozhodnout mezi nabusenou novikou a proverenym modelem. Jeste je tu varianta pockat na novy Philipse, ktery maj bejt pekelne nadupany a mimo jine tez s technologii 100Hz.[/QUOTE]

Dik, ale moc jsi mi nepomohl :) Kdybych cekal na novy Philips modely, tak se ocitnu u stejneho problemu - novy model - vybaveny, ale neprovereny. Ja osobne mam s Philips elektronikou dlouhodobe negativni zkusenosti - dobra "performance", ale vysoka poruchovost ! Uz se mi to stalo u nekolika vyrobku. Kdyz vezmu, ze nove Panasoniky maji uz obrazovky IPS Alpha (tzn. variantu, kterou mela stara LX 600P) a ta vyhrala test v MF Dnes ! a byla obecne povazovana za jednu z nejlepsich panelu + "100 Hz" + DVB-T + nizsi cena nez SONY.... Co z toho plyne ? Navic uvazuji o koupi DVD rekordéru Panasonic. Neni tech indicii uz nejak moc ? :)
roman2277 (582)|9.4.2007 14:42
Ideální KOMBO.
RICI (222)|10.4.2007 14:46
[QUOTE=SIMSON;138381]Dik, ale moc jsi mi nepomohl :) Kdybych cekal na novy Philips modely, tak se ocitnu u stejneho problemu - novy model - vybaveny, ale neprovereny. Ja osobne mam s Philips elektronikou dlouhodobe negativni zkusenosti - dobra "performance", ale vysoka poruchovost ! Uz se mi to stalo u nekolika vyrobku. Kdyz vezmu, ze nove Panasoniky maji uz obrazovky IPS Alpha (tzn. variantu, kterou mela stara LX 600P) a ta vyhrala test v MF Dnes ! a byla obecne povazovana za jednu z nejlepsich panelu + "100 Hz" + DVB-T + nizsi cena nez SONY.... Co z toho plyne ? Navic uvazuji o koupi DVD rekordéru Panasonic. Neni tech indicii uz nejak moc ? :)[/QUOTE]

Vic ti pomoct nedovedu, protoze se placam v podobnejch uvahach. Je to jako na houpacce co? Ze zacatku si vypadal na Sonaka, a ted uz mas dost indicii na Panase... A co takhle Philips Cineos 32PF9531? Proverenej model, Pixel Plus 2HD, Clear LCD, odezva 3ms, a cena na urovni toho Panaka... Ale nenadavej mi, myslim to dobre :-)
SIMSON (39)|10.4.2007 20:46
[QUOTE=RICI;138722]Vic ti pomoct nedovedu, protoze se placam v podobnejch uvahach. Je to jako na houpacce co? Ze zacatku si vypadal na Sonaka, a ted uz mas dost indicii na Panase... A co takhle Philips Cineos 32PF9531? Proverenej model, Pixel Plus 2HD, Clear LCD, odezva 3ms, a cena na urovni toho Panaka... Ale nenadavej mi, myslim to dobre :-)[/QUOTE]

Moc diky za vsechny tvoje nazory :). Do Philipse nemuzu jit uz kvuli sirce, kde jsem limitovan max. 81 cm ! To je pro me dost vyznamny faktor, ktery eliminuje spoustu modelu, ktere by se mi jinak libily. Uz jsem se definitivne rozhodl pro Panasonic. A prestavam vsechno ostatni sledovat, protoze jinak bych nikdy nic nevybral. Howg ;)
blackdave (19)|10.4.2007 21:10
No u me uz to taky dopadlo (puvodne jsem uvazoval o samsungu 37") , ale dneska jsem videl poprve na zivo vyse zminovanou SONY KDL 32V2500 a skoncilo to tak ze ted stoji vedle me na stole. :)
RICI (222)|11.4.2007 09:28
[QUOTE=blackdave;138754]No u me uz to taky dopadlo (puvodne jsem uvazoval o samsungu 37") , ale dneska jsem videl poprve na zivo vyse zminovanou SONY KDL 32V2500 a skoncilo to tak ze ted stoji vedle me na stole. :)[/QUOTE]

Tak to gratuluju, pocitam ze se ti dost ulevilo :-) pak sem cmarni nejaky dojmy...
SIMSON (39)|12.4.2007 19:17
[QUOTE=blackdave;138754]No u me uz to taky dopadlo (puvodne jsem uvazoval o samsungu 37") , ale dneska jsem videl poprve na zivo vyse zminovanou SONY KDL 32V2500 a skoncilo to tak ze ted stoji vedle me na stole. :)[/QUOTE]

Ty posilas svuj prispevek z nejakyho obchodu ? :)

Vazne - co te na ni tak oslovilo, ze ses rozhodl pro SONY. Porovnaval jsi ji nazivo s tim SAMSUNGEM nebo jsi proste videl tento model SONY, libil se ti obraz a koupil jsi ho ?