Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jak dostat titulky z MKV?

funda (6)|3.4.2007 19:59
Poradíte, jakým softem dostanu titulky z MKV? Převádím film na avi, abych si ho mohl pouštět na stolním přehrávači, ale titulky z toho nemůžu dostat. Zkoušel jsem Subtitle Workshop, ale ten ten je ve filmu nevidí. Při převodu mkv do avi v ALLTOAVI jsem zvolil externí titulky, ale vyplivlo to jen avi soubory a titulky ne.
jojto (865)|4.4.2007 05:19
funda (6)|4.4.2007 17:02
Díky moc. MKVtoolnix jsem měl, ale MKVExtractGUI mi chybělo. Bylo to během 30 vteřin. super
vlada (3470)|4.4.2007 17:32
A když už máš ten MKVExtractGUI, tak můžeš z MKV extrahovat i zvuk a obraz (pokud jsou v použitelných formátech) aby si to nemusel při převodu do AVI rekomprimovat.
Nyny_cz (22)|16.1.2015 20:07
Zdravím,
řeším úplně stejný problém, stáhnu si z torrentu film, který má 30GB, film obsahuje forced titulky pro pasáže, kde se nemluví česky. Když si film pustím, tak titulky normálně fungují, ale když film pomocí DVDFab zmenším, tak DVDFab titulky obsažené v MKV nevidí a tudíž v nově vytvořeném MKV nejsou.
Chtěl jsem tedy titulky z MKV vyexportovat a pak je do nově tvořeného MKV zase přidat, ale ten export se mi stále nedaří :-( MKVExtractGUI mi vždy napíše něco ve smyslu, že proud nelze exportovat, nebo tak něco (překládám to pomocí googlu). Nevítě někdo o jiném způsobu, než pomocí MKVExtractGUI?
vivid.sk (11472)|16.1.2015 21:44
[QUOTE=Nyny_cz;505445]ale když film pomocí DVDFab zmenším[/QUOTE]
Celkom nechapem logike "technologickeho postupu" :D.
Najprv si "zozenies" 30GB verziu, ktoru potom zmensujes? A nieje rychlejsie a efektivnejsie si "zohnat" mensiu verziu uz aj s titulkami?
Pripadne si titulky rovnako "zohnat" obdobnym sposobom a prilozit k filmu? To je vec na 5 klikov.
Nyny_cz (22)|16.1.2015 21:54
Tak někdy prostě menší verzi neseženu. U filmů, na které se já, nebo někdo z rodiny jen podívá a pak se smažou je to jedno, ale když je to film, který má zůstat na disku, tak to vždycky zmenšuju, protože ten HDD není nafukovací :-)
golfLC (1941)|16.1.2015 22:01
Zmenšovať veľkosť súboru, ktorý si chcem archivovať z dôvodu, aby nezaberal veľa miesta na disku je podľa mňa barbarstvo. Nehovoriac o tom, že sa na to mám ešte niekedy v takej kvalite pozerať. O cene dnešných HDD, v podstate celkovo úložísk ani radšej nepíšem9-) Veď v dnešnej dobe je 1GB na HDD lacnejší, ako DVD...
Nyny_cz (22)|16.1.2015 22:17
To je sice hezký, ale já mám filmy a seriály na HDD v MMC přehrávači, do kterého se vejde jen jeden disk, takže nemůžu přidávat další.
Co se týká kvality, tak mi to plně dostačuje a vyhovuje.

Spíš by mě zajímalo, jak dostat ty titulky ven z MKV?
golfLC (1941)|16.1.2015 22:25
Napriklad takto http://www.idealshare.net/video-converter/extract-subtitles-from-mkv-vob-avi-mp4.html

Ale ak si dáš do uja googla "extract subtitles from mkv" máš tam odkazov neúrekom...
ai (2993)|17.1.2015 06:02
Tech 30 GB, je original BD titul zabaleny do mkv? Pokud tam jsou PGS titulky( vytahnes *.sup) , nebo i uz prevedeno do VobSub (vytahnes *.idx/*.sub) pouzij eac3to. Nebo si najdi na webu spravne titulky v srt , neni to tak tezke jak se zda, akorat nekdy nemusi sednout, tak to stahni znova.
mirekv (7169)|17.1.2015 12:51
titulky.com
Nyny_cz (22)|17.1.2015 13:49
golfLC: moc děkuju

Edit: Všem moc díky za rady.