Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nejede zvuk poradite prosim ?

gs023 (30)|21.3.2007 08:35
Ahoj. Vymenil sem si desku (z Asus Nforce 4 vse ok)za Gigabyte GA-M55S-S3 - nForce 550,ktera ma HD Audio (osmikanalova zvukovka s cipem RealTek ALC883)
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=39254

Zadny Front Audio sem neresil,proste sem ji tam jen dal a nainstaloval ovladace (i kdyz se asi budu muset jeste podivat na ten Front Audio na desce,tim by to mohlo byt teoreticky,ale default to dle meho zapojene neni).
Mam TV kartu ManliMuch PCTV PCI - kdyz zvuk z ni pripojim na konektor MIC (vse nastavene v tom programku od zvukovky spravne-detekuje,ze jsem do MIC pripojil zarizeni) neslysim vubec zvuk, jak kdyby bylo zaskrtle ztlumeni MIC,ale v nastaveni Zvuku mam vse OK!
Zkousel sem s tim uz psi kusy, pak jsem dal v Ovladacich panelech na Zvukach ve volbe HLAS - test zarizeni pro zachytavani - nic neslysim,ale dle grafickeho znazorneni tam signal jde a kdyz ho pote "nasampluji" a hned pustim tak slysim ten zvuk - cili ho nahraji/pustim,ale abych slysel to co leze do MIC - proste ani boha

Diky za jakoukoliv radu a pomoc! Mam uz obavu,aby to nebyl HW problem desky, zatim sem to vyresil tak,ze sem to prihodil primo na repro,ale tak nemuzu SW ovladat zvuk z TV a dalsi.
gs023 (30)|21.3.2007 08:37
Jeste dodam,ze pri instalaci ovladace sem dal podporu WMP - vsechny plozky. Nebyla to chyba? Jak se toho zbavim ?
StD (8612)|21.3.2007 10:31
Ad WMP - jde odstranit jen manuálně přes registr a velmi obtížně. U "slušných lidí" nemá WMP v PC co dělat!
Ad audio: To tam ten ovladač nemá nastavení: "Zapnout příposlech" přes Mixer??
Ivo Mašek (10205)|21.3.2007 10:35
Mrkni se také do tohoto threadu, který je spešl pro ManliMuch:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=2837
gs023 (30)|21.3.2007 11:25
Chlapi diky juknu jeste na to nejake info sem pohledal tak uvidim spis uz sem z toho zmatenej:-)

Jinak nevim zda to vubec lze,ale co kdybych se pokusil propojit tu kartu kablikem primo na desku do CD_IN ? Je to blbost? ze bych jako pak mohl dat pryc ten kabel TV karta (Audio-OUT) do Integrovane zvukovky MIC (klasicky Jack)
Ivo Mašek (10205)|21.3.2007 12:38
Leadtek to tak dělá. Za zkoušku nic nedáš, ale neponič si pro jistotu orig. kabel a vyrob si svůj z propojky, co se dává k CD/DVD mechanikám.
gs023 (30)|22.3.2007 08:36
Chlapi tak vyreseno - nijak uz sem to nebadal - pripojil sem to na desku do CD_IN a hned vse OK:-) Cili diky moc

A ted jsem se rozhodl, ze taky poladim po dlouhe dobe FlyTV - de mi vsechno krasne,ale oproti tomu originalnimu softu (kerej je samo mizernej na ovladani) to FlyTV proste ma horsi a hlavne matnejsi obraz - no zkusim to hodit do Thredu o teto karte

Kazdpadne diky