Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zvuk u analogoveho vysilani Leadtek DTV2000H

Invin (34)|12.3.2007 19:58
Ahojte

Mam nasledujici problem. Mam tuto kartu a nevim si rady, jak nastavit, aby mi sel zvuk u analogoveho vysilani. Zkousen nahradni stejny tuner, ale porad bez vysledku. Drivery: 4.0.112.3221, Software: PVR2 2.0.2.14, zapojeny audio kabel v settings nastavene:

analogove zar> tuner
analogove vstupni audio zarizeni> zvukovka
mixer device PLAYBACK >zvukovka
mixer device recording> zvukovka
sound car type> auto
audio vystup> prahravac CD
kontrolni linka> vstup vnejsiho zdroje
video standard> PAL (zasedly)

Uz si s tim nevim rady :( Predem dekuji za odpoved.
Ivo Mašek (10205)|12.3.2007 20:26
Z roletového nastavení vyber Line In, nebo CD In. Podmínkou je mít nastaveno Czech PAL_BD. Dále musíš mít v menu vybranou tvojí zvukovku a také na zvukovce nastavit "propojení" s tunerem.
Ještě se mrkni sem:
http://masek.webzdarma.cz/WinFastPVR2/WinFastPVR2.pdf
televize2.jpg
vaclavnavratil (7)|26.3.2007 17:52
[QUOTE=Ivo Mašek;136833]Z roletového nastavení vyber Line In, nebo CD In. Podmínkou je mít nastaveno Czech PAL_BD. Dále musíš mít v menu vybranou tvojí zvukovku a také na zvukovce nastavit "propojení" s tunerem.
Ještě se mrkni sem:
http://masek.webzdarma.cz/WinFastPVR2/WinFastPVR2.pdf[/QUOTE]

Mám bohužel úplně stejnej problém, ale jsem asi bohužel příliš blbej, abych vám rozuměl :-(.
Czech PAL_BD vložit nemůžu, jako video standard mám pevně nastaveno PAL.
V roletovém nastavení Line Ii ani CD In taky nemám.
Byl bych moc rád za jakoukoli radu.

Tak teda nevím :-(. Zkusil jsem ještě nainstalovat aplikaci WinFastPWR a s tou to chodí bez problémů. Jen jsem nainstaloval, naladil a všechno chodí jak má. Takže v kartě asi problém nebude, spíš v normě, ne?
TV.JPG
Ivo Mašek (10205)|27.3.2007 05:48
[QUOTE]Takže v kartě asi problém nebude, spíš v normě, ne?[/QUOTE]
Ano, je to v normě. V ČR se dodnes používá norma PAL_BG a PAL_DK (jsme snad posledním "dinosaurem" v Evropě). Leadtek vymyslel "sloučení" těchto norem v PAL_BD.
vaclavnavratil (7)|27.3.2007 07:49
[QUOTE=Ivo Mašek;137669]Ano, je to v normě. V ČR se dodnes používá norma PAL_BG a PAL_DK (jsme snad posledním "dinosaurem" v Evropě). Leadtek vymyslel "sloučení" těchto norem v PAL_BD.[/QUOTE]

No jo, ale co s tím? Mám kartu hodit do popelnice, nebo čekat na digitální vysílání? Nepomohla by jiná verze ovladačů?
Ivo Mašek (10205)|27.3.2007 09:23
Jedině WinFastPVR2. Pokud budeš chtít chytat i digitál (analog umí také). Těch verzí PVR2 je několik a jejich autor tw1965 na nich stále dělá. V sekci DVB-T mám thread, kde o tom píši podrobněji. Dále se mrkni, neboj optej v threadu WinFastPVR2, tam jsou uživatelé právě této aplikace, a mají s ní zkušenosti.
vaclavnavratil (7)|27.3.2007 11:34
[QUOTE=Ivo Mašek;137680]Jedině WinFastPVR2. Pokud budeš chtít chytat i digitál (analog umí také). Těch verzí PVR2 je několik a jejich autor tw1965 na nich stále dělá. V sekci DVB-T mám thread, kde o tom píši podrobněji. Dále se mrkni, neboj optej v threadu WinFastPVR2, tam jsou uživatelé právě této aplikace, a mají s ní zkušenosti.[/QUOTE]

Děkuji převelice.