Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LifeView FlyDVB Trio CardBus

Ivo Mašek (10205)|10.3.2007 19:18
Návod na instalaci tv tuneru FlyDVB_Trio_CardBus (Analog, DVB-T, DVB-S):
http://masek.ic.cz/Ostatni/Manual_FlyDVB_trio.pdf
Návod je v *pdf a má velikost 5MB.
photo_520.jpg
Ivo Mašek (10205)|10.3.2007 19:20
Schema zapojení tv tuneru:
link_512.jpg
Ivo Mašek (10205)|10.3.2007 19:38
Výrobce LifeView také již vyrábí inovovaný tuner pro Analog, FM, DVB-T a DVB-S: FlyTV Express X1. Je určen pro rozhraní PCI Expres. I u něj se ovšem opakuje problém nemožnosti nastavení více zvukových norem pro analog.
Cena tohoto tuneru není zrovna malá, necelé 3000Kč. Což je dost, vzhledem k ne zrovna podařenému softwaru toho interního tuneru.
product_sta2.jpg link_x1_mst_sta2.jpg
lusy (184)|12.8.2007 20:20
Mam tuto kartu v provozu asi 10 mesicu, jsem celkem spokojen, ale mouchy se najdou. Zatim nemam stale vyzkousen prijem DVB-T, zatim u nas neni....
lukiportk (1)|13.10.2007 12:48
hladal som dost dlho, aby som sa mohol spytat a podelit o skusenosti s mojou flyDVB trio . po nainstalovani ovladacou a softu som spustil a nic mi neslo, preinstaloval som win (xp sp2) a nejak sa to rozbehlo. islo mi hlavne o dvb-s prijem, tak som nasmeroval spravnym smerom parabolu a dal skenovat. sice mi naslo dostatok programov (astra 19,2) , no sila signalu bola ani nie polovicna, myslim ze tri gulky. pritom mam 80 cm parabolu, co je na prijem astry 19,2 super postacujuce. preinstaloval som to vseklikymi sposobmi a jednoducho mi ten satelit tam nejde. (klasicky vypadava obraz a je to trhane ako ked je slaby signal) . naozaj neviem co tam treba spravit , a ci sa to vobec da nejako urobit aby to islo. podotykam, manual som precital z kazdej strany pat krat (tym spravnym smerom sto) , vsetky nastavenia su ok, tak ja naozaj neviem ci ta karta je jednoducho slaba na to , aby zvladla dvb-s, alebo neviem co este by bolo treba spravit. mam notebook toshiba A100-153. 1,66 dual core, 1GB DDR II , Radeon X1600 256 MB (plus 256 z RAM). co znamena , ze konfiguraciou to nemoze byt zapricinene, aby mi to neslo. ak by ste niekto vedel nieco poradit, budem max vdacny.
lusy (184)|29.11.2007 17:42
Mam tuto kartu uz rok, analog TV a satelit jede (tam jsou ale urcita omezeni), nicmene DVB-T ani tuk.....
Jde nekomu DVB-T na teto karte?
andru74 (1)|2.1.2008 09:13
Zdravicko. Mam vo vyhlade tuto TV kartu: LIFEVIEW DVB Trio digital PCI. Ma niekto snou skusenost? Oplati sa ju kupit ,alebo si mam vybrat inu kartu.
lusy (184)|3.7.2008 15:12
Protoze chci prejit na HD (mam novou HD LCD Samsung), tak bych tuto kartu prodal. MA nekdo zajem?