Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WinFast2000 Expert.TV jde spustit jenom jednou.

svedek (10)|1.10.2004 15:38
Tato karta mi chodila naprosto bez problémů.Teď už asi měsíc se s ní dějí divné věci a já nevím co s ní.Vyzkoušel jsem všechny ovladače i aplikace ale změna žádná.Jedná se o to ,že FM tuner chodí normálně,ale jakmile přepnu na TV tuner ,spustí se jenom jednou.Jakmile ho vypnu,už mi nenaskočí ani úvodní logo.Musím restartovat počítač a pak se můžu zase podívat na televizi.
Děkuji za případné rady.
Ivo Mašek (10205)|1.10.2004 15:46
Tato karta mi chodila naprosto bez problémů.Teď už asi měsíc se s ní dějí divné věci
Rada bude možná jednoduchá. Vzpomeň si, cos instaloval na mašinu před tím měsícem, to odstraň, a je pokoj.
Další postup: Odinstaluj komplet ovladače i software tv-karty. Po restartu si hardware řekne o ovladače a software - dej mu ty, cos dostal na přiloženém CD. Tím je hotový základ. Mělo by ti to pak fungovat.
Karty od Leadteku jsou někdy háklivé na to, že je "přebiješ" jiným programem. Tv-karty také nemají moc rády tzv. "kodeky typu vše v jednom".
svedek (10)|1.10.2004 18:00
Děkuji Ivo Maškovi za radu a hluboce se před ním skláním. :-) .Problém je vyřešen.Skutečně stačilo odebrat Codec Pack 6010 který jsem nedávno instaloval a pro jistotu Divx 5.1.1 a karta maká jako víno.Zatím teda v XP.Ale určitě je to to samé jako v 98.Teď jenom musím najít nějaké vhodné codeky na přehrávání a jinou versi divx abych mohl v realu něco trochu komprimovat.Díky moc. :-!!!
Ivo Mašek (10205)|1.10.2004 18:12
Díky moc.
...za málo. :-)